Založení nové společnosti nikdy nebylo snazší, rychlejší a levnější

Za úspěšným působením na trhu se skrývá mnoho práce a velké dřiny. Na trhu však můžete existovat jen díky vlastní společnosti, na které postavíte svůj podnikatelský záměr i úspěch a vybudujete vlastní značku. I když přechod z podnikatele na společnost nemusí být snadný, pomoci vám s ním mohou zkušení profesionálové.

Ready made společnost

Možností je pro vás zakoupení hotové ready made společnosti, která má prestižní jméno. To můžete provést právě zde na https://www.ceska-ready-made.cz. Pro získání společnosti musíte udělat jen to, že si ze seznamu společností vyberete tu pravou a ta na vás bude převedena. Snadno se z vás stanou jednatelé ve vlastní firmě.

Snadné a levné

Založení vlastní společnosti tak může být mnohem snadnější, než jste si doposud mysleli. Za cenu 9499 Kč získáte ready made společnost s ručením omezeným a s plně splaceným základním kapitálem 200 000 Kč, navíc není cena podmíněna nákupem dalších služeb a obávat se nemusíte ani žádných skrytých poplatků.

Co vše obsahuje?

Cena obsahuje splacený základní kapitál, převod obchodního podílu společnosti, jmenování nového jednatele, přípravu smluv a veškerých podkladů, podání změn na příslušný rejstříkový soud atd. Mezi doplňkové služby například patří akční ceny na sídlo firmy, express převod do druhého pracovního dne a změna zakladatelské listiny.

Jak na to?

Zakoupit společnost zvládne opravdu každý. Stačí si vybrat společnost a odeslat online objednávku. Vše tak můžete řešit z pohodlí vašeho domova. Poté stačí vyplnit online formulář pro převod společnosti, ověřit podpisy, doručit veškeré dokumenty osobně či poštou a zaplatit převodem či osobně v kanceláři firmy. Díky tomu se můžete těšit na novou společnost a výhody, které získáváte. Veškeré vyřízení navíc probíhá naprosto profesionálně.