Přednášky Karla Fillnera

Kryptoměny jsou jednou z největších investičních příležitostí tohoto století, kterých může využít kdokoliv, kdo se nebojí vyzkoušet něco nového. Vzhledem k počtu kryptoměn a jejich potenciálu se vždy nejprve vyplatí zjistit o dané tématice co největší množství informací. A kdo může být lepším rádcem v oboru kryptoměn, než člověk, který se jimi dlouhodobě zaobírá a kdo do nich úspěšně investuje? Skutečných odborníků na tématiku kryptoměn je v České republice zatím poskrovnu, proto se vyplatí navštěvovat přednášky těch nejlepších, mezi které patří Karel Fillner. Jeho jméno je mezi lidmi v oboru velmi známé a pokud jste se rozhodli o kryptoměnách dozvědět více, ať už z důvodu investic či rozšíření svých znalostí, můžete se kurzů Karla Fillnera účastnit.

Jak na Bitcoin – krok za krokem

Nejznámější kryptoměnou je bezesporu Bitcoin, se kterým se obchoduje již po celém světě. Jedná se o nejdůležitější kryptoměnu, která se může stát pro zájemce vstupní branou k ostatním kryptoměnám. Pokud někoho Bitcoin zajímá, měl by začít kurzem Karla Fillnera, který nese název Jak na Bitcoin – krok za krokem. Kurz je přehledně rozdělený do jednotlivých sekcí, každá z nich poskytne odpovědi na nejdůležitější otázky. Dozvíte se, kde se Bitcoin vzal, jak ho získat a také, jaká bude jeho budoucnost. Tento kurz je vhodný pro každého, kdo nemá čas nebo možnost účastnit se kurzů osobně. Ukázku tohoto kurzu je dokonce možné shlédnout zdarma. Pro mnohé se tento kurz stal motivací pro osobní návštěvu přednášek Karla Fillnera.

Bitcomat

Jednou z dalších možností, jak se dozvědět informace o Bitcoinu a kryptoměnách všeobecně, je server Bitcomat, který na adrese https://www.bitcomat.cz/bitcoin/zajimava-videa-o-bitcoinu/ nabízí možnost shlédnutí zajímavých videí o kryptoměnách. Kromě videí od Karla Fillnera jsou zde dostupné materiály i od dalších expertů z oboru. Videa jsou dostupná zcela zdarma a umožní vám pohlédnout na investice do kryptoměn opět z nového úhlu.

Tour de Krypto s Karlem Fillnerem

Pokud preferujete živé přednášky, je pro vás jako stvořená akce s příhodným názvem Tour de Krypto, která je plně v podání Karla Fillnera. Samotná přednáška má název „Prostě ho drž!“ a koná se hned na mnoha místech v ČR. Bližší informace je možné sledovat na https://www.tourdekrypto.cz/ kde jsou uvedená jednotlivá města a rovněž možnost zakoupení vstupenky. Konání v jednotlivých městech má tu výhodu, že nemusíte za přednáškami cestovat příliš daleko. Osobní setkání dává prostor pro otázky a je zaměřené na ty, kteří myslí obchodování s kryptoměnami vážně.

Tyto 3 zdroje přednášek samozřejmě nejsou jedinými informačními zdroji, jejich počet každý den roste, stejně jako počet lidí, kteří se o kryptoměny zajímají.