Nemáte na drahé řemeslnické firmy? Zkuste hodinového manžela

V současné době je celá řada z nás velice vytížena, proto zajisté uvítáme pomocnou ruku v podobě hodinového manžela který je všestranným pomocníkem a zastává celou řadu řemesel. Další výhodou je, že si s sebou přiveze veškerý potřebný materiál a vše, co pro svoji práci potřebuje. Nemusíte se tedy obávat, že vám bude něco scházet a hodinový manžel nebude moci vámi objednanou práci vykonat.

Co všechno hodinový manžel umí?

Manžel na hodinu nebo i na dvě či tři, záleží na tom, na jakou práci si jej objednáte, vám podá pomocnou ruku v celé řadě domácích činností, neboť je to všestranný řemeslník.

Můžete si jej objednat na drobné opravy či montáže – smontování nové skříně, obývací stěny nebo kuchyňské linky, příprava a pověšení poliček či závěsných skříněk, pro letní období velmi žádané montáže žaluzií nebo okenních či balkonových sítí proti hmyzu, oprava či výměna zámků u dveří či skříněk.

Problémem nejsou ani drobné instalatérské práce – oprava kapajícího vodovodního kohoutku či protékající toalety, výměna staré vodovodní baterie za novou nebo pomoc při rekonstrukci koupelny.

Cizí mu není ani výměna žárovek, rozbitých vypínačů nebo starého lustru za nový.

Zastane i drobné zednické či malířské práce. Pokud se tedy chystáte malovat či na rekonstrukci vnitřních či vnějších prostor, hodinový manžel bude pro vás ideálním pomocníkem. Kromě prací provede i úklid.

Hodinový manžel pomůže i na zahradě poseká trávu, naštípe dřevo, prořeze stromy.

Přednosti hodinového manžela

Oproti většině řemeslníků je hodinový manžel flexibilní, přizpůsobí se vašim časovým možnostem. Také je dochvilný, což je první předpoklad vaší další spolupráce. Samozřejmostí je kvalitně provedená práce a také záruka na veškeré práce i případně využitý materiál.