Využijte brokerpool

Brokerpool jsou servisní společnosti, které poskytují služby finančním poradcům. Sdružují nejen jednotlivé finanční poradce, ale i spoustu poradenských firem, včetně největších síťových firem. Jedničkou v tomto oboru je servisní společnost Broker Trust, kterou uznávají jako respektovaného partnera i bankovní domy, pojišťovny, investiční společnosti a další finanční instituce. Pokud pracujete jako finanční poradce, využijte brokerpool, který vám zajistí dokonalé zázemí v podobě produktového a administrativního servisu. Bude vám poskytovat potřebný informační a legislativní systém, školení, metodické pokyny a další podporu, která sníží vaše provozní náklady a umožní vám více se věnovat vlastní práci s vašimi klienty.

 

Co získáte díky brokerpoolu?

Partnerstvím se servisní společností Broker Trust budete mít zajištěn přístup ke špičkovému know-how. Základem úspěchu je především vzdělání. Pokud využijete brokerpool a stanete se partnerem servisní společnosti Broker Trust, budete mít díky svému aktivnímu přístupu možnost dlouhodobě uspět na trhu. Z nabídky společnosti si můžete vybrat následující možnosti:

  • V rámci BizON akademie se vám budě věnovat tým specializovaných lektorů, kteří se zaměřují na řízení firmy, nábor zaměstnanců, finanční plánování, marketing či osobní rozvoj. Můžete využít i kurzu, který vás připraví k certifikaci EFA (European Financial Advisor)
  • Díky speciálním školení budete mít příležitost se naučit něco nového a získat potřebné informace a dovednosti, které uplatníte ve své finančně-poradenské činnosti. Broker Trust organizuje více než 400 školících dnů v roce
  • Vzdělávat se můžete i ve své kanceláři nebo v pohodlí svého domova. Umožní vám to třeba videoportál pro finanční poradce.
  • Největší vzdělávací akcí pro finanční poradce v ČR je Broker kongres, který se koná dvakrát ročně. Na něm se můžete setkat s mnoha odborníky, vyslechnout si řadu podnětných přednášek a absolvovat i praktické workshopy.