Zednické a zahradní nářadí

Většina zedníků si potrpí na vlastní nářadí, na které jsou prostě zvyklí. Dokonale jim padne do ruky a mohou tak odvádět perfektní práci. Ostatně tuto zkušenost mohou potvrdit i jiné profese. Společnost Eli M Store nabízí pestrou paletu nejrůznějšího zednického nářadí, ať už jsou to tradiční zednické lžíce, nebo fanky, ale také hladítka omítek, měřidla či vodováhy. Sortiment této společnost obohacuje rovněž zahradní nářadí. Dnes už zahradní nářadí nepotřebují pouze profesionální zahradníci, ale stále více běžných uživatelů, jelikož zahrádkaření se stalo fenoménem. Snad každý člověk má dnes nějakou zahrádku, ve které pěstuje zeleninu, bylinky či okrasné květiny.

Zednické nářadí

Tento sortiment nepotřebují pouze profesionální zedníci, ale také mnozí amatérští stavebníci. Celá řada běžných lidí se dnes pouští do stavby rodinného domu svépomocí, nebo si alespoň budují nejrůznější drobné stavby. Nemusí se ovšem jednat vždy jen o stavění, ale i o údržbu stávajících objektů nebo bytů. I v těchto případech se neobejdete bez základního zednického vybavení.

Vybavení na stavbu

Eli M Store nenabízí pouze klasické ruční zednické nářadí, ale i další nezbytné potřeby na stavbu. V sortimentu jsou například kolečka, míchačky, vědra, nebo nářadí a jiné potřeby pro malíře. Při obkládání stěn nebo pokládání dlažby se neobejdete bez řezačky obkladů a dlaždic. Nezbytné jsou také vytlačovací pistole na různé tmely či lepidla. V zimním období jsou na stavbách často využívána různá elektrická či plynová topidla a jejich příslušenství v podobě hořáků, hadic, ventilů.

Zahradní nářadí

Pracovat na zahradě bez rýče, motyky, hrabiček, zahradních nůžek a dalšího nezbytného nářadí ani nelze. Proto je dnes zahradní nářadí nabízeno i v hobby marketech či specializovaných prodejnách pro zahrádkáře. Ovšem nejširší výběr nabízí společnost Eli M Store, kde najdete vše, co na zahradě potřebujete. A není to pouze klasické nářadí a nástroje, ale také postřikovače včetně hadic, adaptérů a dalšího sortimentu. Dále jsou to pletiva, geotextílie a tkaniny, ale také například grily a vše potřebné pro grilování.