TRADE.com představuje novinku s názvem Tematické investování, další z řady nabízených finančních produktů

Tato multiproduktová makléřská firma nedávno spustila Tematická portfolia – nový vzrušující způsob, jak investovat do makro trendů.

Průkopnická multiproduktová makléřská firma stojící za portálem TRADE.com nedávno představila Tematické investování. Jedná se o další z řady moderních produktů, zaměřených na širokou škálu investorů. Tento způsob investování se prezentuje jako nový typ investičního nástroje určený pro investory zaměřené na návratnost jejich investic.

Tyto investice fungují na bázi výběru vhodných makro trendů a dlouhodobého investování do podkladových aktiv, které spadají mezi tyto trendy. Rozpoznání témat znamená nahlížení do budoucnosti a snahu o výběr vhodných trendů. Například ti, kdo věří, že kyberbezpečnost bude z dlouhodobého hlediska i nadále vysoce prosperující oblastí, mohou investovat do široké škály akcií, které spadají pod tuto kategorii a mohou těžit z jejich celkového dlouhodobého výnosu.

Záměrem je odkrýt témata zítřka a rozpoznat akcie, které spadají do těchto kategorií. Krása těchto portfolií spočívá v tom, že v každé kategorii jsou již předem vybrané ty správné akcie.

Tato portfolia se velmi dobře orientují především v oblastech nejnovějších technologií, jako jsou robotika a AI, rozvíjející se chování spotřebitelů na sociálních sítích a v oblasti internetové reklamy, a získávání vzácných přírodních zdrojů, zejména čisté vody a energie.

Na otázku, proč je tematické obchodování dobrý nápad, odpověděl provozní ředitel TRADE.com George Rodger takto: „Jedná se o pokrokový produkt, který bere v potaz přesvědčení a ideály našich klientů. Mluvili jsme s našimi klienty, abychom porozuměli jejich potřebám a zjistili jaký druh produktu by vylepšil jejich stávající portfolia. Výsledkem těchto konzultací jsou právě Tematická portfolia.“

„Perfektně doplňuje škálu našich finančních produktů. Skutečně věříme, že Tematická portfolia pomohou s budoucím vývojem investování. Tento produkt přesně zapadá do naší celkové strategie, pokud jde o demokratizaci investování, protože nabízí chytrá, ale srozumitelná řešení všem typům investorů, od retailu až po profesionály.“

Kdo investuje do Tematických portfolií?

Obvykle se o tematickou oblast zajímají investoři, kteří se zaměřují na dlouhodobou návratnost a jejich cílem je mít lepší výsledky než index S&P 500. Tímto způsobem se snaží poskládat dohromady skupinu vysoce výkonných aktiv pod stejným tématem, a tím snížit množství neznámých z jiných trendových odvětví. Tento dlouhodobý přístup k trhu může navíc eliminovat ztráty kvůli krátkodobému cenovému vychýlení v daném odvětví.

U tohoto druhu investování se investor může opřít o svou víru a etická přesvědčení, čímž posílí své pozitivní emoce spojené se stylem investování. Je to dobrý pocit, investovat do něčeho, čemu věříte. Lidé také rádi zakládají svá rozhodnutí na tom, čemu rozumí (robotika je naše budoucnost) a co mohou sledovat (čím dál více lidí přestává jíst masné výrobky).

Je třeba poznamenat, že tým podpory TRADE.com je k dispozici pro vedení a podporu investorů a obchodníků 24 hodin denně, 5 dní v týdnu a v mnoha jazycích. Společnost také vybízí své stávající a potenciální klienty k organizaci schůzí ve svých kancelářích.

Pokud chcete vyzkoušet Tematická portfolia, navštivte TRADE.com.

O TRADE.com

Portál získal svou reputaci díky solidním produktům pro obchodování a nedávno znovu spustili svůj web, který nyní nabízí širokou škálu finančních produktů. Tato makléřská firma má kanceláře po celém světě, mnoho z nich se nachází v největších evropských městech, jako je Frankfurt, Londýn a Barcelona, a v každé z těchto kanceláří naleznete zaměstnance, na které se můžete v případě potřeby osobně obrátit. TRADE.com nabízí špičkovou technologii, vřelý zákaznický servis a vynikající podmínky pro obchodování.

*Varování před rizikem: Hodnota vašich investic do Tematických portfolií může klesat i stoupat, což může znamenat, že zpět dostanete méně, než kolik jste na začátku vložili. Zvažte, jestli plně rozumíte finančním produktům, do kterých chcete investovat a zda si můžete dovolit ztratit investovaný kapitál. Pokud některému z produktů nerozumíte, vyhledejte radu nezávislého finančního poradce. Výsledky z minulých období nejsou zárukou výsledků budoucích. Společnost neposkytuje investiční poradenství jakéhokoli druhu, neposkytuje rady ani názory ohledně povahy, potenciální hodnoty, vhodnosti konkrétní transakce s cennými papíry ani investiční strategie.