EET systém je pro všechny stejný, ale výběr pokladen je na vás

Chcete,aby si všichni podnikatelé byli rovni? Nastavení systému s bezchybným fungováním se stane zárukou a současně i minimalizuje podvody s evidencí tržeb. Přehled tak získá finanční úřad,ale také samotný provozovatel daných služeb. Neživnostníci tak nenabudou pocitu, že se jedná o neférové jednání vůči nim a nikdo se nebude cítit znevýhodněn. V České republice tak EET našlo své uplatnění, což je vnímáno jako velmi důležitý krok pro další pozitivní vývoj naší ekonomické situace.

Začínám podnikat, co teď?

Pokud s podnikáním teprve začínáte nebo hledáte lepší pokladnu, jenž nahradí tu vaší stávající, firma LYNX, SUNMI a WINTEC představují na trh kvalitní pokladny atraktivního vzhledu s mnoha funkcemi. Ty vám pomohou usnadnit váš start,ale budou pro vás plně funkční i spoustu dalších let.

Jaká pokladna je pro mě vhodná?

Existují dotykové, tlačítkové, ale i mobilní a stolní eet-pokladny.cz s možností propojení tiskárny nebo nastavení programu v mobilním telefonu či tabletu – EET-POS . Jestliže už teď víte, že budete tisknout často, je pro vás vhodnější EET pokladna All-in-one, která disponuje zabudovanou tiskárnou uvnitř.

Dobrou zprávou je i fakt, že na jedné pokladně může společně pracovat více lidí. V závěru je tedy jedno, zda vlastníte kadeřnický salon a s ním provozujete i modeláž nehtů, postačí vám jedna pokladna. Tím pádem ušetříte peníze, které se dají investovat jinam.

Prodej EET pokladen zahrnuje další doplňkové zboží, jako např. čtečky kódů a pokladní zásuvky. Jednoduše tak zařídíte kompletní vybavení pro platby a nemusíte objednávat každou věc jinde. Moderní koncept pokladen má všestranné využití a hodí se do každého provozu, ať už malého, tak velkého. Předinstalované pokladní aplikace navíc umožní rychlejší evidenci tržeb, což je velkou předností.