Investiční skupina DRFG zaměstnává prvotřídní konzultanty

Distribuce financí v investiční skupině DRFG zaměstnává v týmu skutečné špičky svého oboru. Patří mezi ně finanční konzultanti na finanční analytiku, distribuci finančních služeb i odborníci na finanční právo. Tento elitní tým se stará především o finanční služby spojené s investicemi, stejně tak vám dokáží zprostředkovat také pojištění nebo hypoteční úvěr. Nespornou výhodu v rámci distribuce finančních produktů přináší zejména synergie mezi těmito okruhy. Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu přednost Rusňákovy společnosti, bude to právě tým schopných lidí.

Investujte do dluhopisů a podílových fondů

Dluhopisy jsou diverzifikovány do třech hlavních oblastí (např. budování telekomunikačních sítí a nákup komerčních nemovitostí), ve kterých investiční skupina DRFG Davida Rusňáka působí.

Pod značkou CZECH FUND mohou klienti v rámci skupiny investovat také do nemovitostních podílových fondů. Najdou se zde zejména komerční nemovitosti, nejvíce zastoupené jsou retailové parky v České republice. Klientům díky tomu zajišťují dlouhodobě stabilní zhodnocení vložených financí, to se obvykle pohybuje mezi 4–5 %. Fond je určen komukoli, protože investovat se dá už od pěti set korun měsíčně. Tím je fond určen pro širokou veřejnost, vstupní podmínky jsou velmi malé.

DRFG kupuje další nemovitosti

Kromě toho, že se rozrostl podílový fond nemovitostí, rozšířila investiční skupina DRFG celé své portfolio s nemovitostmi. Koncem roku 2018 se podařila akvizice celkem dvanácti retailových parků napříč naší zemí. K tomu se přidal také historický dům v brněnské Údolní ulici a nákupní zóna v Litoměřicích. Celková hodnota nemovitostí, které má DRFG nyní ve správě, se vyšplhala na vyšší jednotky miliard korun.

Dnes je možné si z mnoha dostupných zdrojů ověřit, že skupina DRFG je seriózní byznys a nejedná se o podnikatelský model, kterému se přezdívá letadlo. Skupina Davida Rusňáka má zcela jasnou investiční filozofii a upřednostňuje investování do oborů, ve kterých se vyzná a podniká v lokalitách, kde dochází ke zhodnocení investice.

Autor: Michal Pecka