Půjčky bez doložení příjmu jsou stále populárnější

V České republice je jen málo lidí, kteří by neměli zkušenosti s půjčováním peněz. Ať už jde o rychlé půjčky, bankovní půjčky nebo hypotéky, téměř každý potřebuje občas cizí peníze k tomu, aby dokázal vyřešit svoji životní situaci. Stále více roste zájem o půjčky bez doložení příjmu, o půjčky bez nahlížení do registru a samozřejmě o půjčky bez ručitele nebo zástavy. Důvod je jednoduchý, mnoho lidí je už v tak tíživé situaci a banky jim namísto pomoci ukážou záda.

Když rychlá půjčka pomáhá

Rychlé půjčky jsou známé vysokými úroky, ale na oplátku pomohou vždy a ihned. Když se člověk dostane do patové situace, potřebuje peníze okamžitě. Většina lidí si nemá šanci vytvořit finanční rezervy a tak je nečekaný výdaj může zcela položit na lopatky. Pro někoho jsou jedinou pomocí příbuzní, ale ne každý má blízké, kteří peníze půjčí, nebo je pro mnoho lidí trapné říkat si o finanční pomoc svým nejbližším. Rychlá půjčka sice není vysoká, ale je dělaná tak, aby dokázala pomoci v případě, že nás zasáhne nečekaný výdaj, který nejde odložit. Peníze jsou k dispozici během několika minut a člověk může problém vyřešit.

Na koho se obrátit

Poskytovatelů půjček je mnoho a rozhodně se vyplatí si dát pozor, koho vybíráte. Pouze od seriózních a licencovaných společností můžete očekávat férové podmínky a bezproblémové vyřízení půjčky. Jestliže potřebujete půjčit do 8 tisíc korun, doporučujeme se obrátit na portál Teticka.cz, poskytovatelem půjček je společnost Fair Credit Czech s.r.o., která disponuje licencí od České národní banky a podmínky půjčení jsou zcela transparentní.

Půjčit si může každý

Pokud vám bylo 18 let a potřebujete rychle půjčit, postačí vám mobilní telefon, občanka a výpis z účtu nebo druhý doklad. Peníze obdržíte na svůj bankovní účet do 10 minut od odeslání žádosti. Teticka.cz má navíc tu výhodu, že pokud budete chtít půjčku splatit dříve, tak nezaplatíte žádný poplatek navíc, dokonce si můžete v případě nečekaných problémů zažádat o odložení splátky. Půjčujte si pouze od seriózních poskytovatelů a rychlá půjčka se pro vás stane vítanou pomocí, která je tu pro vás kdykoliv budete potřebovat.