Chcete zkoušet nové věci? Vsaďte na erotické produkty!

Byli jste vždycky ti, kteří se nebáli nových věcí a výzev? Nebyl pro vás problém prozkoumat neprozkoumané, rádi jste v cizích zemích zkoušeli jejich pokrmy, nebyl problém slupnout třeba i nějakého brouka, vypít tradiční místní nápoj nebo se vrhnout po hlavě z mostu zavěšení jen na gumovém laně? Charakterizuje vás výše uvedené? Pak pravděpodobně rádi experimentujete, což se může odrazit také v sexuální oblasti.

Objevujte dosud neobjevené

V oblasti sexu a milování jste otevření, takže když před vámi někdo vysloví vibrátor, umělá vagína nebo Venušiny kuličky, nezaskočí vás to. Víte, co k čemu slouží a možná už máte nějakou tu zkušenost alespoň s jednou z věcí. Experimentům a zkoušení novým věcem se meze nekladou, když na to přijde, právě páry, které tak rádi přinášejí do své ložnice nové a nové podněty si nezevšední a už vůbec nebudou mít co dočinění se stereotypem nebo dokonce nudou. A to zní minimálně nadějně, nemyslíte?

Můžete samozřejmě používat nejrůznější známé i méně známé erotické pomůcky a hračky. Asi všichni znáte vibrátory, které jsou, alespoň ve filmech, součástí každého šuplíku nočního stolku u žen každého věku. Dále můžete využívat například různá dilda, utěsňovací kroužky, klipsy na bradavky nebo zabrousit trošku dál a pořídit si masturbátory. Jednotlivé produkty můžete využít s partnerem, ale primárně jsou určeny pro samostatné použití.

Dalším z odvětví, které vypadá přinejmenším zajímavě, je erotický nábytek. Že nevíte, co si pod tím máte představit? Do této kategorie se řadí nábytek nafukovací či pevný, který lze rozložit a podle potřeby zase složit. Usnadní provedení některých složitějších sexuálních poloh či jednoduše jen zintenzivní prožitky během milování. A o co může jít? Může to být například erotická houpačka všeho druhu, erotická podložka nebo dokonce stroj na sex! Z široké nabídky si může vybrat skutečně každý!