Chcete internetový obchod na Prestě? Dobrá volba

Když lidé vybírají systém, na kterém si postaví internetový obchod, velmi často zamíří do kategorie open-source. Právě tato kategorie nabídne i jeden z velmi populárních systémů, kterým je takzvaná Presta. Jedná se o lidový název možnosti mít eshop na Prestashopu. Pokud jste se rozhodli jít touto cestou, podívejte se s námi na hlavní důvody toho, proč se jedná o dobrou volbu pro každého.

Moderní a individuální vzhled

Mnoho lidí využívá argumentaci spojenou s tím, že open-source systémy vypadají jeden jako druhý. Při využití základních šablon tomu opravdu může být. U nich však není nutné zůstávat. Je třeba říci, že existují velmi zajímavé. Prestashop šablony, díky kterým je možné vlastní obchod zajímavě designově odlišit a obléknout ho do moderního hávu. Díky bohatému výběru možností lze mít design, který bude:

Odpovídat moderním trendům

Odpovídat cílové skupině

Odpovídat prodávanému zboží

Jednoduché a rychlé spuštění

Kdo se rozhodne nechat si naprogramovat vlastní internetový obchod na míru, může na něj čekat i několik měsíců. Oproti tomu Presta může nabídnout zřízení v podstatě do několika minut. Jde o hotový systém s jednoduchou instalací. Následně je nutné počítat se samotným nastavením, což už je věc, která se odvíjí hlavně od požadavků každého prodejce. Samotné rozběhnutí shopu na doméně je však rychlé a snadné.

Modifikace a moduly s ohledem na potřeby zákazníků a prodejců

Právě to, že je Presta open source výrazně nahrává možnosti jakýchkoliv úprav. Může se jednat o různé moduly, stejně jako o individuální programátorské práce. Toto nabídnou profesionálově z 1presta.cz, kteří jsou dobrou volbou pro každého, kdo se chce starat o svůj byznys a všechny technické věci nechat na lidech, kteří tomu rozumí.

Tradice a obliba

Poprvé se Prestashop objevil v roce 2007 a od té doby prochází neustálým vývojem. Aktuálně ho používá více než 150 000 obchodníků. I to je důvod, že jde o volbu, která zaručeně patří mezi nejlepší.