Udělejte radost svým dětem

Své děti můžete potěšit nejen hračkami, novým mobilním telefonem či jinou věcí podle jejich přání.

Určitě je mile překvapíte nějakým originálním a neobvyklým dárkem. Můžete si jej objednat, nechat zhotovit a dovézt v přesně stanovenou dobu k vám domů. Oslavu narozenin tak můžete svému potomkovi zpestřit. Až se sejde celá rodina, zazvoní zvonek a u dveří bude stát člověk třeba s jedlou kyticí, bude vaše dítě na vrcholu blaha.

Co se skrývá pod pojmem Frutiko?

Tuto neobvyklou službu nabízí rodinná firma Frutiko. Manželé si inspirovali v Turecku, kde mají jedlé kytice dlouholetou tradici stejně jako jinde ve světě. Celou rodinu tento nápad nadchnul, což byl impuls k rozjezdu této unikátní činnosti v roce 2012. V současné době rodina žije v Praze a ve své firmě zaměstnává již 15 stálých zaměstnanců. Denně rozváží nejen dětské dárky, ale i další ovocné i řezané kytice do všech koutů České republiky nejen z Prahy, ale také již ze dvou svých poboček.

Vhodné příležitosti k objednání dárku

Jedlou kytici můžete své ratolesti objednat k svátku, k narozeninám, ke Dni dětí, za hezké vysvědčení nebo jiné vhodné příležitosti. Tou mohou být i Vánoce, Velikonoce či jiné významné situace. Vedle dětských dárků Frutiko nabízí i kytice pro dospělé při zvláštních příležitostech, jako je MDŽ, Den matek, Valentýn či nějaký životní úspěch nebo jubileum.Ovšem jedlou kytici můžete nechat poslat třeba novopečené mamince do porodnice, nebo studentovi u příležitosti úspěšně složené zkoušce na vysoké škola.

Ukázky nabízených dárků pro děti

Určitě je lepší udělat dětem radost například ovocnou kyticí, než tučným dortem. Ovšem i v jedlé kytici mohou děti objevit kvalitní čokoládu, kterou nepohrdne žádné dítě v kterémkoliv věku. Navíc o takovou krásnou jedlou kytici se děti mohou podělit i s rodiči, sourozenci, babičkou, dědou, protože kombinace čerstvého ovoce a kvalitní čokolády je rozhodně zdravější než přeslazený dort. Specialitou Frutika jsou ovocné kytice pro holčičku, kytice s motivem auta pro chlapce, ovocná kytice s čokoládovým fotbalovým míčem, ale i celá řada jiných motivů. Ovšem ani o sladkosti nemusíte své děti ošidit, jelikož Frutiko vyrábí i lahodné dětské dorty, jejichž základem je ovoce, ale na dortu nechybí například jahody v čokoládě, čokoládová poleva, marcipán a jiné pochutiny.