Fotopast: Ochrana a přehled o vašem majetku

S každým blížícím se jarem se do svých chat a chalup vrací po zimě jejich majitelé a těší na strávené dny volna na čerstvém vzduchu v okolí přírody. Na mnoho z nich však čeká nemilé překvapení v podobě vykradeného nebo poničeného objektu. Ačkoliv Policie ČR doporučuje objekty během zimního období pravidelně kontrolovat a důkladně je zajistit, stále existuje nejen mnoho majitelů chat a chlup, ale také lesů a pastvin, kteří ochranu svého majetku velmi podceňují. Existuje několik možností, jak mít přehled o tom, co se na vašem pozemku nebo ve vašem objektu děje. Pokud nemáte všetečnou sousedku, které nic neunikne, je jedním z efektivním řešením pořízení fotopasti.

Jak fotopasti fungují?

Nespornou výhodou použití fotopasti je, že pokud vám na pozemek vnikne nezvaný host, nemá ponětí, že se něco děje či, že ho něco fotografuje. Kvalitní fotopasti jsou neslyšné a dají se dobře schovat nejen v interiéru, ale také v exteriéru, kde je můžete využít k focení zvěře.

Fotopast má v sobě čidlo, které aktivuje pohybem a nezáleží na tom, zda kolem proběhne divoké prase nebo zloděj. Snímky nebo krátká videa se automaticky ukládají na SD kartu a následně pořízené fotografie zloděje spolehlivě usvědčí.

Pořízené snímky zvířat vám potvrdí, jak se vaše zvěř rozrůstá nebo dokonce odhalí nemocné zvíře.

Přísvit, který je součástí fotopasti a zajišťuje dobrou kvalitu fotografií focených ve tmě.

Fotopasti s GSM

Pokud nevíte kterou fotopast vybrat a na co se při jejich výběru zaměřit, zaměřte se na jednu důležitou věc a tou je, zda je součástí fotopasti GSM. Díky přístupu na internet nemusíte čekat, až se ke své fotopasti dostanete, ale pořízené snímky uvidíte během pár okamžiků na svém telefonu či emailu.

Ať už potřebujete ochránit svůj majetek v podobě nemovitost nebo pozemku či vyhnat kuny z auta, je pořízení fotopasti ideálním a efektivním řešením.