Pro ochranu majetku i mapování pohybů zvěře poslouží fotopast

Kvalitní fotopast je skvělým pomocníkem nejen pro myslivce, ale také všechny osoby, které hledají možnost, jak účinně chránit jejich majetek. Fotopast totiž zvládá bezhlučný a zcela neviditelný záznam snímků a krátkých videí.

Efektivní pomocník

Hledáte-li opravdu efektivního pomocníka, vsaďte na profesionální fotopasti Bunaty, které používá i Policie ČR a více než 200 měst a obcí po celé České republice. Tyto fotopasti jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, a to přímo pro Českou a Slovenskou republiku. Navíc všechny fotopasti Bunaty zvládají fotit absolutně bezhlučně a využívají také zcela neviditelné noční snímání.

Na ochranu i pro mapování

Fotopast tak využije nejen myslivec či milovník přírody, ale také osoby, které se bojí o svůj majetek. Opuštěná chata či chalupa láká mnoho nezvaných návštěv a není nad to použít jako ochránce právě fotopast Bunaty. Toto zařízení je navíc zcela automatické a reaguje na tepelné změny před čidlem, nereaguje tedy na každý pohyb. Zvládne rozeznat, zda se jedná o pohyb větví či člověka, popřípadě zvířete.

Vždy v obraze

Vybírat si můžete z nabídky fotopastí, které zaznamenávají klasicky data na SD kartu fotopasti či fotopasti s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na mobilní telefon či e-mail. Díky tomu máte vždy přehled o tom, co se na daném místě děje. To je důležité zvlášť v případě ochrany majetku.

Diskrétně

Fotopasti zvládají dané místo sledovat opravdu efektivně, ale také diskrétně. Jejich snímání je zcela neviditelné a fotopast je opatřena kamufláží, aby nebyla téměř rozeznatelná. Fotopasti fotí také zcela bezhlučně. Díky tomu nedochází k vyrušení zvěře, popřípadě zloděje. Fotopast je odolná i povětrnostním podmínkám, dešti a sněhu. Nechybí jí ani velký displej a integrované ukazovátko pro lepší zaměřování.