Obuv Prestige rozhodně nepatří do minulosti

V minulosti byly „prestižky“ jedinou obuví v regálech českých obchodů, která měla pevnou podrážku. To však nebylo jediným důvodem, proč se na ně v dobách minulých stály i několikahodinové fronty. Obuv Prestige byla módní ikonou, kromě toho byly již od samého počátku jejich prodeje pohodlné, velice kvalitní a na svou dobu měly jedinečný design.

Prestige v dnešní době

Oblíbené „lendlovky“, jak se botám říkalo podle slavného českého tenisty (on sám je však nikdy nenosil) zažívají v posledních letech velký boom. Ačkoliv na ně nedá dopustit spíše starší generace, jejich originalitu a pohodlí objevuje stále více mladých lidí.

Nynější obuv Prestige sice podléhá módním trendům, ovšem jedno zůstává stále stejné a tím je podešev vyráběná z polyuretanové pěny. Pěna, z níž je vyrobená podešev, se na botu stříká. Celá podešev je vyplněná, což zajišťuje botám dlouhou životnost a pohodlné nošení.

Repa.cz je web, kde objevíte především ochranné pracovní pomůcky, ale také obuv Prestige, jejichž některé typy jsou vyrobeny jako kvalitní a spolehlivá pracovní obuv.

Do práce i pro volný čas

Prestige jsou unikátní v tom, že mají několik druhů modelů a to nejen letní a jarní či podzimní. Na webu repa.cz objevíte vyběr „prestižek“ pro volný čas i pracovní obuvi. Díky kvalitním botám s pevnou patou se minimalizuje riziko úrazu, což stále mnoho zaměstnanců i zaměstnavatelů podceňuje.

Ochranné pracovní pomůcky

Pracovní obuv a některé ochranné pracovní pomůcky jsou dané zákonem a jejich nedodržování může být potrestáno nemalou pokutou. Ochranné pracovní pomůcky slouží zejména k ochraně zaměstnanců, ale také jejich kolegů a dalších lidí v okolí.

Repa.cz je spolehlivým distributorem obuvi Prestige a kvalitní ochranných pracovních pomůcek pro především pro kováře a svářeče.