Vyřešte svou finanční krizi snadno a rychle

Potřebujete rychle sehnat finanční hotovost na vyřešení menší finanční krize? Je nutné situaci vyřešit co nejrychleji? Obraťte se na služby zastavárny, která vám nabízí možnost, jak se z menší finanční krize dostat velmi snadno a opravdu rychle.

Zástava hodinek

Možným řešením je pro vás zástava hodinek. Zastavárna se stará o výkup luxusních hodinek a zástavu Nemusíte se ničeho obávat. Zástava hodinek probíhá bezpečně, diskrétně a v příjemném prostředí. Mnohé zastavárny dnes vypadají naprosto jinak než v minulosti. Zástava hodinek bude vyřešena v prostředí kanceláře, kde s vámi bude probráno ocenění hodinek. Dále jsou hodinky bezpečně uloženy v bankovním trezoru. Nejedná se o žádnou pouliční zastavárnu, ale o specializovanou kancelář, která se zabývá rychlou a bezpečnou zástavu luxusních hodinek v centru Prahy.

Nejen zástava

Jak už bylo zmíněno výše, zastavárna poskytuje nejen zástavu, ale i výkup hodinek. Vykoupí od vás luxusní, značkové, nové i použité hodinky. Finanční částku obdržíte ihned v hotovosti na místě. Výkup probíhá rychle a snadno tak, aby byly spokojeny obě strany. Výkup hodinek Praha je tak pro vás skvělou možností, jak se dostat k financím snadno a rychle.

Jak to funguje?

Ideální je, pokud zastavárnu předem telefonicky či e-mailem kontaktujete a domluvíte si schůzku, na které bude určena výkupní cena vašich hodinek. Ta se odvíjí od značky a modelu hodinek, ale také jejich stáří a stavu. Zastavárna zastavuje a vykupuje hodinky dámské i pánské, a to od nejrůznějších luxusních značek. Zástavní smlouva je přitom zpravidla uzavřena na jeden kalendářní měsíc s možností prodloužení o další měsíc. Doba prodlužování závisí vždy jen na vás a můžete ji prodlužovat každý měsíc opakovaně. Lze však uzavřít i smlouvu na základě vašich potřeb, například týdenní. Ukončit smlouvu můžete předčasně a neplatíte žádné skryté poplatky.