Výhodné nebankovní financování podnikání

Hledáte výhodný úvěr na podnikání od spolehlivé firmy? Pak jste tu správně. Společnost Premiot Finance For Your Business, s. r. o. provozuje web pujcky.zone, na kterém je vám schopna nabídnout nebankovní úvěr pro podnikatele za co nejlepších možných podmínek. Navíc se jedná o prověřenou společnost s 20 letou praxí ve finančním sektoru a působením v dalších zemích Evropy, Asie a USA.

Žádná byrokratická zátěž

Nemusíte se vzdávat svých snů nebo plánů, pokud vám banka půjčku zamítla či vám nepůjčili v jiném finančním ústavu. Pujcky.zone se vyznačují benevolentnějším přístupem pro schvalování půjčky pro podnikatele. Ať už je vaše finanční uzávěrka jakákoliv, sami nejlépe dokážete odhadnout, zda na půjčku máte či je nad vaše možnosti. Tudíž vás nečeká žádná velká byrokratická zátěž, jež je typická pro získání úvěru u banky. Není třeba ani dokládat své příjmy a další množství zbytečných dokumentů. Pro nebankovní úvěr pro firmy a podnikatele od pujcky.zone je typická rychlost.

Specifika nebankovní půjčky

Pro získání půjčky vám postačí vlastnit jakoukoliv nemovitost, kterou bude úvěr zajištěn. Dále je pro nebankovní úvěr pro živnostníky či firmy od pujcky.zone typický výhodný úrok již od 12 % a to s dobou splatnosti až na 5 let. Výši splátek si můžete jednoduše a nezávazně spočítat na samotném webu. Půjčit si můžete až do výše 10 milionů Kč, a to do výše 70% ceny ručené nemovitosti.

Jaký je průběh?

Pro získání půjčky stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář, který je umístěn na webu pujcky.zone. Zadáte částku vaší nebankovní půjčky, o kterou máte zájem. Dále zvolíte dobu splácení, čím můžete ručit, jak chcete dlouho splácet pouze úroky a odhadovanou cenu vaší nemovitosti a její lokalitu. Pokud odhad nemovitosti nemáte, tak ho pujky.zone udělají za vás. Pak už jen několik kontaktních údajů a během chvilky čekejte telefon. Po schválení bude půjčka na podnikání na vašem účtu do 24 hodin.