Vizitky do druhého dne

Mít vizitky vytištěné do 24 hodin a ještě k tomu podle vlastního návrhu, zní jako utopie. Je to ovšem skutečnost, kterou vám zajistí služba Printuj.cz. Tisk vizitek online může využít každý zájemce o vlastní vizitky. Funguje to tak, že jsou připraveny různé návrhy, který si můžete upravit dle vlastních představ. Do 24 hodin můžete mít nové luxusní vizitky. Výhodou této služby je, že tisk vizitek, ale i jiného propagačního materiálu probíhá nepřetržitě, takže zájemce není závislý na pracovní době ani na žádné čekací lhůty.

Vzhled vizitek

Vizitka je především nositelem základních informací, ale také může být skutečnou vizitkou jejího majitele. V dnešní době se staly naprosto běžnou součástí podnikatelského prostředí. Usnadňují vzájemnou komunikaci a urychlují styk mezi obchodními partnery, firmami, řemeslníky a spotřebitelskou veřejností. Vizitka by měla obsahovat základní údaje, kterými jsou jméno podnikatele, respektive název firmy a kontaktní spojení. Tím je zpravidla adresa, telefon, e-mail případně název webových stránek. Pokud jde o design, můžete díky službě Printuj.cz využít svou fantazii a kreativitu a buď si upravit některý z již hotových návrhů, nebo si navrhnout vlastní podobu vizitek.

Z čeho se vizitky zhotovují?

Pro jejich výrobu se používá brilantně bílý, pevný a odolný papír. U povrchové úpravy jsou na výběr dvě varianty, a to buď lesklý nebo matový povrch. Mile vás překvapí úžasně jasné barvy písma a celkové provedení vizitek, které snese ta nejpřísnější měřítka.

Další úpravy vizitek

K luxusnímu vzhledu vizitek přispívá metoda laminace. Zákazník může využít také nabídky sjednocení designu šablon, takže si může nechat vytvořit stejné hlavičkové papíry se svým jménem, názvem firmy nebo jejím logem. Hlavičkové papíry můžete používat při běžné obchodní korespondenci i ve styku s úřady a veřejností. Vedle tohoto praktického účelu budou hlavičkové papíry i součástí marketingu vaší firmy.