Sháníte kelímky? Zjistěte, jak je vybrat nejlépe

Pokud potřebujete sehnat kelímky, může se to na první pohled zdát jako jednoduchý úkol. Tak snadné to ovšem není, obzvláště pokud potřebujete servírovat nápoje pro větší množství lidí. Náhle zjistíte, že se ceny kelímků liší, že jich existuje mnoho druhů a možná budete potřebovat poradit. Dokonce i kelímek na nápoj je možné vybrat špatně, proto vám poradíme, jak je vybrat a neudělat chybu.

Vyznejte se v druzích kelímků

Mezi nejlepší české dodavatele kelímků patří společnost Jarico s.r.o., která vám dodá všechny druhy kelímků za nejnižší ceny. Myslete na to, bude se vám spolehlivý dodavatel hodit a s velkoobchodními cenami můžete i u kelímků ušetřit nemalé peníze.

Nejprve se zaměříme na druhy. Nejznámější je plastový kelímek. Plastové kelímky se pořizují kvůli své ceně. Můžete v nich servírovat všechny studené nápoje, pro teplé je vhodný pouze hnědo-bílý kelímek na kávu nebo čaj. Z plastu můžete mít i tvrzené kelímky PET a KRYSTAL, jsou sice dražší, ale mají elegantní vzhled, lépe se z nich pije a jsou dobré třeba u barů pro míchané drinky.

Existuje volba, se kterou nikdy neuděláte chybu a to jsou papírové kelímky, jsou levné a můžete v nich servírovat všechny druhy nápojů, studené i teplé.

V případě teplých či vyložené horkých nápojů jsou trefou do černého kelímky termo EPS, ty udrží svůj obsah dlouho teplý a jejich uživatel se s nimi jen tak nespálí. U kelímků vždy myslete na objem, jestli vám budou stačit menší kelímky nebo větší, možná budete potřebovat obě varianty. Zvažte také doplňkový sortiment, u plastových kelímků se může hodit zásobník na kelímky. Dále jsou velmi užitečná víčka, s nimi se nápoj jen tak nerozlije a obsah vydrží dlouho teplý. Pořídit můžete i praktické papírové podnosy. Kompletní nabídku najdete na Jarico.cz, můžete zde vybírat i kompletní sortiment obalových materiálů.