Proč je Chorvatsko tak oblíbenou destinací?

Když se v České republice mluví o dovolené, většina lidí zmíní Chorvatsko. Proč se zrovna tato země stala pro Čechy Mekkou, kam rádi pravidelně cestují? Důvodů je více, jedním z nich je krása této země. Chorvatsko je velmi členité, nabízí obrovské množství úchvatných ostrovů a zachovalou přírodu. Chorvatsko omývá teplé a především čisté Jaderské moře, které je předpokladem příjemného koupání. Najdeme zde nespočet pláží a mnoho z nich je hodnoceno mezi nejkrásnějšími plážemi světa.

Dokonalá dovolená na dosah ruky

Dalším důvodem je vzdálenost, ne každému je příjemné příliš dlouho cestovat a vydávat se na opačný konec zeměkoule jen proto, aby si užil dovolenou u moře. Cestování do Chorvatska je pohodlné a když někdo neví, kam na dovolenou k moři, tato země je vždy skvělou volbou, protože se nemůžete dočkat zklamání. Chorvati jsou velmi pohostinní a mají nízké ceny. Nízká cena je celkově jedním z hlavních důvodů, proč Chorvatsko vede. Česká republika je bohužel jednou z nejchudších zemí v Evropě a ačkoliv mají lidé nízké příjmy, mohou si za ně užít krásnou dovolenou právě v této zemi.

Levné ubytování

Jaké má apartmány Chorvatsko? Útulné, příjemné a levné. Pro cestu do této země nepotřebujete kontaktovat cestovní kancelář, stačí se podívat na portál Ubytovanivchorvatsku.cz, kde naleznete největší katalog soukromého ubytování. Jsou zde přímé kontakty na všechny apartmány po celém Chorvatsku. Nemusíte tedy platit žádné zbytečné provize cestovním kancelářím, jen si vyberete vhodné ubytování a zarezervujete si ho na potřebný termín. Hledání na webu je velmi snadné a přehledné, u každého apartmánu máte fotografie a všechny potřebné informace. Kromě vybrání ubytování je portál také nejlepším zdrojem informací, dozvíte se zde vše potřebné o Chorvatsku, o cestě sem a také je zde fórum, kde se můžete případně zeptat na vše potřebné.