Nabídněte svým klientům možnost úplného oddlužení v případě exekuce

Exekuce je slovíčko, které dokáže doslova nahánět hrůzu. Mít nemovitost v exekuci, to není v České republice nic výjimečného. Jsme chudou zemí, ve které je mnoho lidí ve špatné životní situaci. Nemovitosti jsou drahé a velmi často se stává, že se stanou předmětem exekuce. Když nějaké nemovitosti exekuce hrozí nebo již probíhá, ještě není pozdě, vždy je možné takovou situaci řešit a řešení nabízí projekt www.stopexekucim.cz.

Jak je možné exekuci na nemovitost zastavit?

Největší chybou je při zadlužení brát si další půjčky nebo dělat jiná zoufalá řešení. Zmíněný projekt je z dobré rodiny dvou sesterských firem, společnosti pnholding.cz a.s., pnreality.cz a.s. Jeho cílem je nabídnout výhodnou pomoc všem lidem, kteří jsou v bezvýchodné situaci. Když jste zadlužení a máte exekuci na nemovitost nebo nevýhodné půjčky, společnost vám zajistí oddlužení.

Zajisté nechcete, aby exekutor zaklepal na dveře a nemovitost šla do dražby. Společnost bude s exekutory jednat za klienta, zajistí se vyčíslení všech exekucí, konsolidace, kvintace a společnost dohlédne na vymazání zástav a exekucí. Postup řešení je zpracovaný už do 36 hodin.

Pokud potřebuje klient prodat nemovitost, společnost ji může vykoupit i s exekucí a to za nejlepších možných podmínek. Hotovost bude vyplacena ještě v den podpisu kupní smlouvy. Byty i rodinné domy lze odkoupit i s právními vadami, tedy když ještě nebylo dosaženo insolvence a na nemovitost je exekuce nebo zástava. Prodáním nemovitosti klient nepřijde o střechu nad hlavou, může nemovitost i dále užívat a bude v ní v podnájmu na dobu neurčitou. Je to výhodná situace, bude platit minimální nájem a časem může nemovitost odkoupit zpět. Společnost zajistí profesionální poradenství i jednání se všemi věřiteli.

Postarejte se, abyste mohli vašim klientům pomoci

Patříte mezi lidi poskytující finanční nebo realitní služby? V takovém případě můžete se StopExekucim.cz spolupracovat. Vždy, když budete mít klienta ve špatné situaci, pomůžete mu a navíc za to dostanete provizi. Zjistěte více informací přímo na webu.