Jaký je váš hlavní zdroj návštěvnosti webu?

Prodávat na internetu produkty nebo služby není nic lehkého. Někteří lidé si myslí, že nejdůležitější je vytvoření webu, ale to je jen začátek cesty, nejdůležitější je zvolit správnou online propagaci, která se postará, abyste měli na webu neustále dostatek návštěvníků. Každý z návštěvníků je vaším potenciálním zákazníkem a mělo by být cílem, aby na web chodila zejména vaše cílová skupina. Nemusíte mít jen jeden způsob propagace, můžete jich mít více, ale vyplatí se zvolit jeden hlavní a spolehlivý zdroj zákazníků, pro většinu lidí je to PPC reklama.

Proč je PPC reklama tak žádaná?

PPC reklama je velmi účinnou cílenou propagací, u které se platí jen za ty uživatele, kteří na reklamu kliknou a dostanou se přes ní na vaše stránky. Tato reklama je prakticky všude, ve vyhledávání ji najdeme v textové podobě, v obsahu webů zase třeba v obrazové nebo video podobě. Je atraktivní a když je udělaná správě, stane se magnetem na zákazníky. Hodí se pro každý web, včetně těch úplně nových. PPC reklamu je možné provozovat na různých platformách, v Čechách se používá zejména Google Ads, Sklik a Facebook. Podrobně se PPC reklamě věnují na https://www.seoconsult.cz/co-je-ppc-reklama.

PPC reklamě se někteří snaží věnovat svépomocí, sice to možné je, ale většinou s nulovým nebo minimálním efektem. Udělat úspěšnou PPC kampaň není nic snadného. Bude vás to stát mnoho času, peněz a výsledek bude nejistý. Raději si zajistěte PPC od agentury na Seoconsult.cz. Zde budete mít jistotu, že se PPC reklamě věnují ti nejlepší z oboru. Založí vám reklamní účet, reklamu správně nastaví, vyberou vhodná klíčová slova a celou kampaň spustí už do 5 pracovních dnů. Spolupráce je plně transparentní, můžete přistupovat do reklamního účtu i k analytickým nástrojům. Neriskujte zbytečně a zajistěte si hlavní zdroj zákazníků díky nejpopulárnějšímu druhu online propagace. Více informací o tvorbě PPC reklamy najdete na https://www.seoconsult.cz/jak-vytvorit-ppc-reklamu.