Montované haly sníží náklady i starosti

Potřebujete kvalitní montovanou halu? Společnost na webu Haly-polak.cz vyrábí a dodává na klíč montované haly, které se svou kvalitou vyrovnají klasickým zděným stavbám. Ovšem díky universálnosti využití, finančním nákladům a celé řadě výhod jsou například pro obce, sportovní oddíly či firmy mnohem přijatelnějším řešením. Proto jsou Polak montované haly stále oblíbenější nejen v ČR, ale i v mnoha okolních zemích. Firma se věnuje výrobě a montování těchto hal již více než 15 let, takže získala jednak mnoho cenných zkušeností, a jednak celou řadu spokojených zákazníků.

Výhody montovaných hal

  • jednoduchost a rychlost montáže i demontáže. Montovanou halu lze podle potřeb snadno přemístit na jiné místo. To je výhodou, pokud hala stojí například na pronajatém pozemku, který je nutno co nejdříve vyklidit
  • v porovnání s jinými typy hal jsou to nízké pořizovací i provozní náklady
  • variabilita a možnost rozšíření a přistavění zázemí či propojení s jiným objektem
  • možnost dokoupení a instalace zateplovacích systémů, odvětrávání, osvětlení a jiných doplňků

Další přednosti

Jedinečnou výhodou jsou také nízké provozní náklady. Montovaná hala nevyžaduje téměř žádnou údržbu, a přesto má dlouhou životnost. Pro majitele je výhodou i skutečnost, že si k montované hale mohou doobjednat přístavbu zázemí, jako jsou šatny, klubovna, ubytovna nebo společenská místnost pro potřeby obce. Další variantou je jednoduché propojení montované haly s jinou přilehlou budovou.

Možnosti využití

Montované haly Polak jsou ideálním řešením pro města, obce nebo sportovní kluby, které potřebují postavit v krátkém čase a za přijatelnou cenu sportovní halu. Tu pak mohou využívat pro celou řadu sportovních aktivit, zejména pro tréninky a utkání v klasických sálových sportech. Montované haly Polak jsou ovšem použitelné i pro zemědělce či stavební firmy. Mohou sloužit například k ustájení dobytka, k uskladnění zemědělských produktů, krmiva či osiva. Výhodné jsou také pro uskladnění materiálu, stavebních strojů a techniky. Lze je využít také jako krytou jízdárnu či hangár pro malá sportovní letadla.

Kromě montáže hal nabízí firma Polák také zastřešování stávajících sportovišť, jako jsou tenisové kurty, kluziště nebo jiné již hotové plochy.