Jak na kvalitní tisk reklam a letáků?

Kdo se chce na dnešním trhu zviditelnit a prosadit, neobejde se bez reklamy. Ta musí být ovšem kvalitní, vkusná, atraktivní a maximálně účinná, aby zaujala jak odbornou, tak širokou veřejnost. Reklam ovšem nevyužívají pouze výrobci nejrůznějšího zboží, nebo firmy nabízející různé služby.

Upozornit na své akce potřebují také pořadatelé nejrůznějších společenských, kulturních nebo sportovních akcí, dále různé spolky, sdružení a další subjekty. Ti všichni mohou využívat služeb portálu E-abctiskarna.cz, který provádí tisk letáků, plakátů a dalších propagačních materiálů.

Garance kvality a rychlosti

Objednatelé tisku letáků se mohou spolehnout na vysokou kvalitu provedení, rychlost vyřízení své zakázky i na tisk levně. Navíc mají výhodu v tom, že kvalitativní úroveň i celkový design mohou sami ovlivnit tak, že propagační materiál bude vyroben přímo jim na míru, tedy na základě jejich představ a potřeb. Každý zákazník je oprávněně přesvědčen, že letáky jsou neodmyslitelnou součástí jeho marketingu. Plně barevné letáky a plakáty vypadají skutečně parádně, takže uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Bonusem pro zákazníka je, že veškeré produkty vyhotovené Abc tiskárnou, jsou bezkonkurenčně levné již od nízkého nákladu. Pokud někdo požaduje větší formát letáku, může svou představu projednat osobně ve firemní sekci „plakáty“.

Design letáků

Abc tiskárna umožňuje každému zájemci o tisk letáku, aby měl možnost předložit svůj vlastní designový návrh pro tisk letáku. Abc tiskárna si zakládá na tom, aby leták byl vytištěn v mimořádně skvělé kvalitě, která musí upoutat pozornost úplně každého a aby zákazník mohl být na svůj leták pyšný. Cílem pro obě strany je, aby konečný výsledek odpovídal klientově značce a vysokým nárokům výtvarnou stránku a moderní design.

Tisk velkých plakátů

Samozřejmě že čím větší formát plakátu, tím spíše zaujme. Tomuto požadavku a nejnovějšímu trendu v reklamě se Abc tiskárna přizpůsobuje a do svého programu zařazuje i tisk A2. U takto velkých formátů si zákazník může vybrat mezi zelenou, žlutou a oranžovou svítivou barvou. Formát A2 nebo také A0 se uplatňuje například při propagaci kulturních, sportovních nebo slevových akcí.