Fotopast jako účinný ochránce vašeho majetku

Hledáte účinnou ochranu vašeho majetku či možnost, jak sledovat zvěř? Pro obojí vám poslouží fotopast. Plně automatické digitální zařízení, které dokáže zachytit snímky přes den i noc, možné je s fotopastí pořídit i krátká videa. Pokud tedy hledáte způsob, jak ochránit svůj majetek, vyzkoušejte instalovat na váš dům fotopast.

Proč právě fotopast?

Fotopast automaticky zaznamenává fotografie či videa o maximální délce jedné minuty. K aktivování fotopasti dochází spuštěním PIR čidla ve chvíli, kdy zaznamená pohyb člověka či zvířete, tedy tepelný pohyb. Nebojte se však o nespočet snímků, fotopast je konstruována tak, aby eliminovala nežádoucí pohyby v zorném poli čidla. Důvodem toho je právě to, že čidlo zaznamenává snímky na základě teplotních změn.

Ideální pomocník

Fotopast je skvělým pomocníkem při mapování pohybu zvěře či jako účinný nástroj pro zabezpečení vašeho pozemku či domu. Pořízené fotografie jsou ukládány na SD kartu ve fotopasti. Pokud do fotopasti zainvestujete a pořídíte si novější model, dokáže fotopast pořízené fotografie zaslat na váš mobilní telefon nebo na e-mail. To vám dává možnost mít dokonalý přehled o tom, co vše se právě děje na vašem pozemku.

Fotopast levně

Pokud váš finanční rozpočet na fotopast není příliš velký, vybírejte levnější fotopasti. Na výběr máte z fotopasti ScoutGuard sg 520 a Acorn 3310, jejichž cena je srovnatelná. Fotopast Acorn 3310 má na rozdíl od fotopasti SG520 velký barevný LCD displej a vy si můžete fotografie prohlédnout ihned v terénu. Bez displeje si můžete fotografie prohlédnout až doma přes PC. Kvalitní i levné fotopasti najdete na stránkách http://www.fotopast.eu/.

Kvalitní fotopasti

Zástupcem kvality je fotopast BROWNING, která pořizuje opravdu kvalitní fotografie. Dobrou volbou jsou i fotopasti BUNATY, které jsou vyrobeny pro Českou republiku a mají menu v češtině. Hodí se jako dobrá volba pro ochranu vašeho majetku.