Hledáte stabilní sídlo vaší firmy v Praze? Žádný problém

I to, kde vaše firma sídlí, vypovídá o jejím charakteru. Rádi byste si zřídili stabilní sídlo vaší firmy v Praze? Ani to dnes není žádný problém. K tomu navíc získáte řadu dalších zajímavých benefitů.

Sídlo

Zřízení sídla v Praze může být velmi rychlé a snadné, navíc za bezkonkurenční ceny. Díky zřízení sídla v Praze získává naráz vaše firma prestižní adresu, která působí důvěryhodněji. Přece jen sídlo firmy v hlavním městě vždy vylepšuje první dojem ze společnosti, než kdyby měla vaše firma sídlo v jiné části České republiky. Sídlo firmy Praha pro vás tak již nebude nedosažitelným.

Spolehlivost

Skvělé také je, že sídlo firmy je poskytováno ve vlastních nemovitostech, čímž vám služba dokáže zaručit dlouhodobé poskytování služeb, a to bez rizika, například v případě výpovědní smlouvy. I když by se vaše kancelář přestěhovala, vaše sídlo zůstane stejné. Vy si tak nemusíte dělat další starosti s přesunem sídla firmy.

Výhody

Jistou výhodou je i to, že v Praze mají sídlo desítky tisíc firem, je zde tedy mnohem menší pravděpodobnost, že k vám přijde daňová kontrola. Díky tomu se také zbavujete vyššího rizika a získáváte na určité formě anonymity. Využít můžete i služeb založení s. r. o.

Pošta

Co se týká doručování pošty, je vám zřízena poštovní schránka s vaším názvem společnosti a nedochází tak k problémům s doručením pošty. Postarají se také o profesionální správu vaší pošty. O každé převzaté zásilce budete informováni e-mailem, skenem obálky a SMS zprávou. Poté je vám pošta zaslána na vámi uvedenou adresu či založena a připravena k předání. Díky tomu ušetříte také množství času, nemusíte totiž čekat ve frontách na poště či čekat na doručovatele. Vytvoření sídla vaší firmy v Praze dnes již není ničím nedosažitelným. Lze ho vytvořit snadno a rychle.