Hledání práce nebylo nikdy snadnější

Hledání nové práce je pro někoho frustrující a nepříjemnou záležitostí. Firma, kde rádi pracovali skončila nebo se snižovali stavy. Pro jiné uchazeče o práci je to příslib nových začátků, start nové kariéry či finanční polepšení. Ať už hledáte novou práci z jakéhokoliv důvodu, jedno jisté. S pomocí pracovního portálu jobimi.cz si téměř každý najde svou vysněnou práci během krátké doby. Než se však do hledání pustíte, musíte se zaměřit na životopis a motivační dopis. Nabídky práce už na vás čekají na jobimi.cz

Přizpůsobujte životopis konkrétní práci

Každý životopis, který zašlete, by měl být zaměřený na konkrétní práci. Nezapomeňte zdůraznit své dovednosti a zkušenosti, které jsou pro danou pozici nejpřínosnější, zejména ty, které jsou uvedeny v samotném popisu práce. Práce Ostrava může být pro vás ta pravá, pokud splňujete alespoň nějaké požadavky.

Bez uvedení své kvalifikace může systému sledování uchazečů nebo manažerovi náboru uniknout váš životopis a vy můžete být odmítnuti z této práce dříve, než někdo uvidí vaši žádost. Vynechejte dovednosti a zkušenosti, které nejsou relevantní pro pozici, o kterou se ucházíte.

Motivační dopis pište vždy na míru

Motivační dopisy nejsou minulostí: Většina náborářů čte motivační dopisy. Ještě přesvědčivější je, že motivační dopisy na míru zvýšily počet pohovorů o 51 % a počet zpětných volání o 31 % . Nejlepším postupem je změnit motivační dopis pro každou pozici, o kterou se ucházíte, a tato statistika dokazuje, že úsilí se vyplácí. Práce Zlín a podobné nabídky jsou vhodné pro zaslání motivačního dopisu.

Uveďte stručné shrnutí své kvalifikace, uveďte konkrétní příklady svých úspěchů a pohovořte o tom, jak vaše odbornost pomůže společnosti prosperovat. Náboroví manažeři chtějí vědět, co vás odlišuje od ostatních uchazečů, a proto použijte svůj motivační dopis ke zdůraznění toho, jak se k vám vaše jedinečné dovednosti hodí. Nebojte se být trochu osobní.