Mít srdce na pravém místě znamená pomáhat druhým

Chcete být užitečnými pro druhé? Co byste řekli na to, kdybyste se stali odběrateli sortimentu, který vyrábí zdravotně postižení lidé? Je to pro dobrou věc a vy náhradní plnění jistě využijete, pokud máte jakkoliv zaměřenou firmu. Týká se např. textilu, dárkových předmětů, ochranných pomůcek při práci, přepravy zboží, oprav a montáží.

Portfolio svazu zaměstnavatelů zdravotně postižených (SZZP) je tedy velmi pestré. Zaměstnanci tu jsou zdravotně znevýhodněné osoby, které pracují pod záštitou chráněných pracovních míst a prostor.

Chráněné dílny jsou a budou skvělou volbou pro znevýhodněné občany

Chráněných pracovních dílen v ČR navíc i přibývá, stejně jako zájemců o to, zde něco vyprodukovat, tvořit a vyrábět. Tím, že se lidé podobných problémů dostávají mezi svou komunitu, jsou ve vzájemné sociální interakci a naleznou zde mimo svého útočiště také spoustu známých a kamarádů. Právě díky nim tu pod jejich šikovnýma rukama vzniká spoustu rozmanitých produktů.

Vy si tak můžete náhradním plnění v klidu vybrat to, co potřebujete a současně podpořit i finančně. Část peněz putuje na konto, které se využívá pro další rozvoj SZZP. Kdo má tedy srdce na pravém místě, zcela jistě raději zaplatí někomu, kdo to nutně potřebuje.

Staňte se pravidelnými odběrateli – my vám za to moc poděkujeme

Každý z nás zřejmě neumí ani představit, jaké potřeby je nutno pokrýt pro zdravotně znevýhodněné občany. Leckdy je nezbytné dát mnoho speciálního vybavení nejen interiéru, ale také konkrétně lidem. Různé bezbariérové přístupy a rozličnost anatomicky přizpůsobených strojů a dalšího náčiní, stojí nemalé peníze. Pokud tedy chcete pomoci a přispět, podívejte se na kompletní nabídku s náhradním plněním. Druhou stranou mince je fakt, že stále hledáme i nové zaměstnance. V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat.