Firemní stravování v Praze

Spokojený zaměstnanec přispívá k efektivním výsledkům a dobrému jménu každého zaměstnavatele. Vedle odpovídajícího platového ohodnocení a příjemného pracovního prostředí hraje velkou roli i pravidelné a kvalitní stravování. Prozíravý zaměstnavatel umožní svým zaměstnancům, aby se mohli stravovat přímo na pracovišti, ovšem v odpovídajících podmínkách, nikoliv u pracovního stolu, jak bývá často zvykem.

Pro zaměstnavatele je podstatným efektem úspora času, který nemusejí jeho zaměstnanci věnovat docházením na obědy mimo podnik. Takováto služba přispívá nejen ke zvýšení produktivity práce, ale také ke správným návykům, kterými jsou pravidelná a zdravá strava.

Nabídka firemního stravování

Kterýkoliv pražský podnik či úřad si může objednat pravidelné firemní stravování Praha, které zajišťuje společnost ARTER – CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., se sídlem v Praze 9. Tato firma zajišťuje jednak výrobu, a jednak distribuci hotových jídel. Standardní denní menu se skládá ze:

  • čtyř druhů hotových jídel
  • tří druhů minutkových jídel
  • dvou druhů studených mís či obložených talířů
  • jednoho druhu talíře s ovocem a
  • dvou druhů polévek

Co dále Arter.cz nabízí?

Pro své klienty firma zajišťuje jednak výrobu a distribuci hotových jídel, a jednak jídla minutková či zachlazené hluboko zmrazené pokrmy. Vedle výroby a distribuce hotových jídel nabízí Arter.cz také zajištění provozu podnikových kantýn, které zásobuje z vlastních centrálních skladů. V těch je neustále k dispozici více než 650 druhů potravinářského zboží.

Oblíbenou službou je také zajišťování přípravy a průběhu cateringových akci, jako jsou podnikové večírky či prezentace, nebo soukromých akcí, ať už jsou to svatby, narozeninové oslavy či jiné rodinné události.

Vedle výroby a distribuce jídel je možné využít také firemní restauraci, která je v oblibě u podnikatelů, kteří chtějí spojit jednání se svými obchodními partnery s obědem či večeří. Restaurace je využívána i soukromými osobami, které si potrpí na luxusní prostředí a vybraná jídla i nápoje.