Kurýrní služba v Praze

Řada zkušeností potvrzuje, že každá konkurence může být prospěšná. Až do nedávna měla v ČR monopol na doručování zásilek Česká pošta. V Praze ji však konkuruje již od roku 1990 kurýrní služba, kterou nabízí společnost IN TIME KURÝR. Kurýrní služba v Praze, kterou tato společnost provozuje, doručuje stejně jako Česká pošta zásilky na místo určení, avšak ve srovnání s poštovními službami je přeprava zásilek mnohem rychlejší.

Podstatný rozdíl je také ve způsobu naložení zásilek a také v cenách za dopravu, které vyjdou zákazníky mnohem levněji. Nejzásadnější výhodou kurýrní služby v Praze je, že klient nemusí se zásilkou nikam chodit, jelikož je vyzvednuta okamžitě po objednání u odesílatele a následně je bez zbytečného prodlení předána adresátovi.

Kdo je společnost IN TIME KURÝR?

Je to první čistě česká, soukromá firma, která se od svého vzniku v roce 1990 zabývá kurýrními a spedičními službami nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Aktuálně nabízí doručování zásilek kromě území hlavního města také po celé České republice a na Slovensku.

Díky úzké spolupráci s významnými světovými kurýrními službami je Intimekuryr.cz schopna zajišťovat bez zjevných problémů kurýrní služby prakticky po celém světě. Dobrou zprávou pro zájemce je, ceny za tyto služby jsou dostupné i běžným zákazníkům.

Přehled služeb Intimekuryr.cz

  • Standard – doručování zásilek ve všedních dnech v rámci ČR do vybraných míst do 18 hodin a do ostatních do 23 hodin
  • Expres ČR – zásilky jsou doručeny do vybraných míst určení tentýž den, pokud jsou do zákaznického centra v Praze dodány do 10,00 hodin
  • Direct servis – top urgentní zásilka je přepravena kamkoliv a kdykoliv kurýrem, který veze pouze tuto jedinou zásilku a doba doručení závisí jen na vzdálenosti příjemce a dopravních možnostech
  • Víkendové doručování – zásilky jsou přepraveny v sobotu i v neděli do vybraných míst určení za předpokladu, že budou objednány v pátek do 18 hodin
  • Služba Dopis – je zvláštní službou, u které je nabízeno cenově zvýhodněné zasílání dokumentů, volně ložených listů do maximální hmotnosti 200 g formátu A4, předaných v kancelářské obálce. Službu Dopis lze využít pouze při zasílání na Slovensko.