Trezory jsou sázkou na jistotu, kde je ale koupit?

V celém světě se stále více rozmáhá bezhotovostní platební styk. Ovšem stále jsou i budou situace, kdy potřebujeme větší obnos finanční hotovosti. Ať už je to v domácnosti nebo ve firmě. Nejbezpečnější a nejspolehlivější ochranou peněz jsou Saffort trezory na peníze. Saffort je internetový obchod, který se zaměřuje na trezory a sejfy a tento sortiment prodává aktuálně nejen na území České republiky a Slovenska, ale prakticky po celém světě.

Tato globální značka je symbolem jistoty a bezpečí, které požadují při ochraně svých peněz či jiných cenností jak běžní občané, tak nejrůznější podnikatelé a firmy. Obchod Saffort působí na trhu již více než 20 let a za tuto dobu získal řadu zkušeností s prodejem precizně vyrobených trezorů všech druhů. Kdokoliv má možnost si po uvážlivém výběru objednat online i s dopravou až do domácnosti či do firmy trezor a případně požádat i o vynesení trezoru do vyšších pater a jeho instalaci na místě.

Saffort je specializovaný prodejní řetězec s trezory

Tento obchod se specializuje na prodej všeho, co souvisí s trezory. Nabízí svůj sortiment domácnostem, firmám, hotelům a jiným institucím. Každý zájemce si nejen může, ale také by si měl vybrat trezor podle svých potřeb. V nabídce jsou jak trezory na peníze nástěnné i podlahové, protipožární sejfy, certifikované bezpečnostní sejfy, trezory na zbraně dlouhé i krátké, luxusní trezory, hotelové sejfy a řadu dalších. Obchod Saffort.cz zajišťuje rozvoz koupených trezorů zdarma po celé České republice. Usnadnění výběru umožňuje unikátní internetová aplikace Saffort návod. Jedná se o filtr, který nabízí neomezené možnosti filtrování, při kterém po několika málo kliknutí najdete správnou velikost, hmotnost, typ zámku, cenu, značku a další bezpečnostní kritéria.

Akce obchodu Saffort

Každý měsíc publikuje obchod Saffort.cz i obchod Saffort.sk v sekci „Akce“ speciální nabídky na trezory a sejfy. Tyto akce jsou přizpůsobovány poptávce zákazníků a slevy bývají ve výši 3 až 60 procent.

Obchod Saffort se soustřeďuje na partnerský prodej ve všech státech EU i mimo Unii, kde působí. Cílem obchodu je, aby se sejfy staly postupně povinnou výbavou každé domácnosti.