Co dělat, když nefunguje notebook?

Stále více lidí se spoléhá na svůj notebook nejen pracovně, ale má v něm uloženo stále více osobních věcí a bohužel často nezálohovaných. Notebook se stal neodmyslitelnou součástí mnoha domácností, stejně jako televize nebo mikrovlnná trouba. Základní užívání notebooku zvládají i malé děti a ve škole se pro ně stává nepostradatelným pomocníkem. I notebook je však jen přístroj, jehož součástky se opotřebovávají, ničí a porouchávají. Oprava notebooku Praha se může někdy vyšplhat do tisíců a vy začnete přemýšlet, zda se oprava vůbec vyplatí.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Je vždy nutná výměna základní desky?

Závad na vašem notebooku může být mnoho, ovšem nejčastější příčinou poruchy je vadný komponent na základní desce vašeho notebooku. Vaše první kroky jistě povedou do nejbližšího servisu, kde vám nabídnou výměnu celé základní desky, protože většina servisů neumí vyměnit pouze vadnou část základní desky. Cena celé základní desky se může vyšplhat do tisíců a je jasné, že taková oprava notebooku se již moc nevyplatí. Ovšem existují i profesionální servisy, kde umí vyměnit jen vadnou součástku základní desky. Servis notebooku Acer a jiných značek tak proběhne za mnohem nižší cenu a notebook vám bude fungovat jako nový. Mezi takové servisy patří také RG computer service, který provede diagnostiku vašeho notebooku zcela zdarma.

Jak objednat opravu?

Pokud si chcete nechat provést zdarma diagnostiku a následně notebook profesionálně opravit, stačí na webových stránkách rgservice.cz vyplnit formulář „objednat opravu“ a kurýr si u vás notebook vyzvedne a odveze do servisu, kde provedou bezplatnou diagnostiku. Následně vám bude navržena oprava, včetně cenového rozpětí a až po vašem souhlasu se pracovníci servisu se ní pustí. Nikdy nezačnou pracovat bez souhlasu. Stejnou cestou vám váš notebook zašlou zpět.