Chystáte se na dovolenou do Chorvatska?

Je již jakousi tradicí, že většina českých turistů míří v létě na dovolenou k Jaderskému moři. Pokud mezi budete letos patřit i vy a zatím nemáte zajištěné žádné ubytování, můžete využít největšího českého katalogu soukromého ubytování. Jedinečnou výhodou tohoto katalogu je fakt, že u jednotlivých nabídek je vždy uveden přímý kontakt na majitele objektu. Můžete se tak domlouvat přímo s majitelem a nemusíte platit žádné provize cestovní kanceláře.

Co všechno v katalogu najdete?

Především se jedná o bezkonkurenčně nejjednodušší hledání na největším českém katalogu apartmánů. Katalog najdete na internetových stránkách pod názvem Ubytování Chorvatsko. Tento portál se však neomezuje pouze na nabídky ubytovacích možností. Najdete zde i celou řadu aktuálních informací o Chorvatsku, o jednotlivých regionech, ostrovech, Chorvatských národních parcích nebo o nových silnicích. Také zde můžete zjistit, jaké vás bude čekat počasí v Chorvatsku, nebo přímo ve vybrané destinaci a v termínu vaší dovolené. Zajímavé pro vás mohou být také informace o nově postavených objektech v konkrétní lokalitě, ať už se jedná o hotely, penziony, apartmány či jiná soukromá zařízení. Součástí portálu jsou i recenze jiných turistů, se kterými si případně můžete také vyměňovat názory, postřehy a zkušenosti.

Jak postupovat?

Jakmile budete vědět, kam na dovolenou k moři a do kterého regionu se letos vypravíte, tak jej zadáte spolu s termínem dovolené a počtem osob. Tyto údaje odešlete ze svého e-mailu a pak už jen vyčkáte, až vám na e-mail budou zasílány nabídky hotelů, penzionů a apartmánů, ze kterých si budete vybírat podle svých představ. Výběr vám usnadní videoprezentace daného objektu, ze které uvidíte jeho umístění v krajině, vnitřní prostory i to, jak jsou zařízené a čím jsou vybavené. Pak už se prostřednictvím e-mailu můžete přímo s majitelem apartmánu domluvit na konkrétních podmínkách a těšit se na vysněnou dovolenou v Chorvatsku.