Zajistěte si nové zákazníky pomocí navolávání klientů

Vyzkoušeli jste již řadu metod, ale stejně se vám nedostává potřebného množství nových zákazníků u vašich služeb či prodeje výrobků? Pak zkuste navolávání klientů, jež patří v oblasti marketingu mezi jednu z velice účinných marketingových technik. Kromě jiného navolávání klientů vám pomůže zjistit vaše nedostatky, které je třeba pro vyšší úspěšnost na trhu vylepšit.

Jak na navolávání klientů?

Navolávání klientů či navolávání schůzek pro obchodníky si lze v podstatě zajistit 2 způsoby, a to pomocí vlastních zaměstnanců či pomocí externího call centra. V oblasti akvizice neboli získávání zákazníků mají obě tyto metody své významné uplatnění a nabízí své výhody a nevýhody. Zejména v posledních letech se však do popředí dostává využívání externího call centra.

Proč svěřit akvizici virtuálnímu call centru

Mezi výhody akvizice pomocí externího či virtuálního call centra patří především vyšší účinnost a nižší náklady. Outsourcing call centrum totiž disponuje proškoleným personálem, který dokáže vytvořit jedinečný callscript, jež dokáže přesvědčit téměř každého zákazníka. Takže vám zaručeně zvýší zájem o vaše produkty u zákazníků, může se postarat i o prodej produktu, anebo sjedná obchodní schůzku s klientem a zvýší tak možnost uzavřít s klientem smlouvu.

Profesionální služby vám poskytne Operátor na klik

Pokud jste se rozhodli svěřit akvizici externímu call centru, pak se můžete obrátit na call centrum Operátor na klik, které disponuje v této oblasti bohatými zkušenostmi. Outsourcing call centrum této společnosti disponuje špičkovým týmem navolávačů, kteří dokáží v lidech vzbudit důvěru a pomoci firmám v lepším prodeji svých výrobků a služeb. Navolávači jsou dle kvalifikace rozděleni do několika skupin, tak aby byly jejich služby dostupné každé firmě.