Telefon vám spadl na zem a opravit ho se nevyplatí? Půjčte si na koupi nového

Může se to stát a bohužel se to také dnes a denně děje. Stačí malá nepozornost a telefon vám nečekaně vyletí z ruky. Dopadne na zem a v drtivé většině případů se rozbije. Oprava prasklého skla se zpravidla nevyplatí a tehdy vyjde finančně výhodněji pořídit si mobil nový.

Telefon seženete už za pár tisíc

Pokud nepatříte mezi kdovíjak náročné uživatele, kteří by od svého mobilního telefonu očekávali náročné funkce a maximální výkon, pak mobil pořídíte už za několik tisíc. Možná nepotřebujete předraženou vlajkovou loď a spokojíte se s takovým telefonem, který umožňuje volání, psaní zpráv a třeba i připojení k internetu.

Nemáte-li na jeho koupit právě teď dostatek financí, řešením může být půjčka na ruku. Jde o typ půjčky, ke které nepotřebujete osobní schůzky, kde nedokládáte příjem, nepotřebujete hromadu dokumentů, a kde především nečekáte týdny, než vám přijde rozhodnutí o schválení.

Pokud jste náročnější, vyplatí se připlatit

Zatímco někdo se spokojí s levnějším modelem, jiný dopředu ví, že od svého mobilního telefonu žádá mnoho. Dneska máme telefon po ruce prakticky pořád. Využíváme jej nejen v osobním, ale často také v pracovním životě. A najdou se mezi námi tací, kteří se jednoduše nespokojí s málem.

Tehdy se vyplatí za nový telefon připlatit nějakou tu tisícovku navíc a mít jistotu, že telefon splní vaše náročnější požadavky. Půjčka 20 000 pokryje náklady vzniklé pořízením dražšího a výkonnějšího mobilního telefonu. Takový kousek už dokáže splnit představy i těch náročnějších uživatelů.

Nejen nový mobil, ale i něco navíc?

Znáte to. Jakmile si koupíte nový mobil, najednou začnete pokukovat i po novém notebooku nebo třeba tabletu. Jde o spotřební elektroniku, která některým tzv. hoří v ruce. Myšleno tak, že jim nevydrží příliš dlouho a už potřebují nový model.

Pokud víte, že byste kromě mobilu potřebovali třeba i nový laptop, půjčka 50 000 vám na elektroniku poskytne dostatek financí. Vyřízení žádosti je rychlé a snadné. Stačí vám připojení k internetu a jen pár minut vašeho času.