Rezidence Dukelská Mladá Boleslav je ideální řešení pro vaše bydlení

Našli jste si práci v Mladé Boleslavi a přemýšlíte, kde budete bydlet? Jednou z možností jsou zrekonstruované byty mladá boleslav v rezidenci Dukelská 22, které nabízejí komfortní bydlení v centru města.

Výhody bydlení v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav je město, které má dobré spojení s Prahou a Libercem a svým obyvatelům nabízí celou řadu výhod. Každý zajisté uvítá velmi dobrou dopravní obslužnost a to nejen pro město, ale i pro jeho okolí. Ve městě je vybudovaná velmi kvalitní infrastruktura. Rodiny s malými, ale i většími dětmi ocení kompletní vybavenost co se školských zařízení týká. Ve městě se nachází jak, mateřské tak i základní a dokonce i střední školy. Milovníci kultury mohou zavítat do Domu kultury nebo do městského divadla. Pro ty, kdo dávají přednost venkovním a sportovním činnostem, je k dispozici malebný park Výstaviště, městský stadion nebo venkovní fitness centrum. Pro rodinné a další nákupy můžete navštívit nákupní centrum Bondy nebo Olympie.

Moderně zrekonstruovaná rezidence Dukelská

Prodej bytů v boleslavi nabízí možnost investovat do nově zrekonstruovaných bytových jednotek v rezidenci Dukelská 992/22, jež se nachází v centru města. Toto umístění umožňuje využívat veškerou obslužnost, která je ve městě k dispozici. Rezidence se nachází v původním zděném domě, který prošel kompletní rekonstrukcí. Ta zahrnuje renovaci konstrukcí stropních i podlahových, veškerých rozvodů vody, elektřiny, plynu i kanalizace. Dům dostal novou střechu a byl zateplen. Všechny byty jsou moderně zrekonstruovány a čekají na své nové majitele. U některých bytů je ještě možnost výběru dekoru a barev interiérových dveří. Nové byty jsou skvělou investicí, která stále poroste.

Podrobnější informace o bytových jednotkách naleznete na portálu dukelska22.cz.