Řezaná grafika je účinnou zbraní na nové zákazníky

Drtivá většina reklamních plakátů, bannerů či polepů aut se vyrábí pomocí řezané grafiky. Platí to i pro digitální tiskárnu, což je malá reklamní agentura praha, která disponuje potřebných zařízením. To jí umožňuje poskytovat služby firmám i jednotlivcům v oblasti, jako je velkoformátový tisk, výroby samolepicích reklam, potisk textilu, polepy aut a jiných reklamních předmětů.

Princip řezané grafiky

Výsledek můžete vidět například v podobě samolepicích fólií na výlohách obchodů nebo polepů aut. Jsou to ale i plakáty, poutače, bannery, letáky, brožury, mapy, vizitky nebo velice oblíbený potisk textilu. Digitální tiskárna pražské reklamní agentury OffSign disponuje laminátorem s vyhřívaným horním válcem, který umožňuje lepší přilnutí laminovací fólie k tisku a zabraňuje tak výskytu malých bublinek, což je obvyklý projev při laminování za studena.

Polepy aut

Metodou řezané grafiky se vyrábějí i polepy aut. Reklamní agentura OffSign má k dispozici více než 200 odstínů barevných fólií, ze kterých se na základě příslušné objednávky vyřezávají písmena a jednoduché tvary. Tento výsledný produkt je připraven k okamžitému nalepení na automobil. Zákazník má navíc možnost výběru lesklého či matného povrchu, dále může zvolit metalickou, reflexní nebo jinou fólii. Polepy aut jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jejich životnost je v závislosti na typu fólie od 3 do 10 let.

Tištěná reklama

Reklamní agentura OffSign si zakládá především na kvalitě a dlouhé životnosti svých reklamních produktů. Podstatnou náležitostí je i cena, která je odvislá od knowhow firmy, strojního vybavení a dalších aspektů. Zákazník musí na první pohled poznat výrazný kvalitativní rozdíl například mezi samolepkou za 150 korun a samolepkou za 450 korun. Pro firmu je výroba 3D samolepek jedním ze stěžejních výrobních programů, neboť u zákazníků se různé reklamní samolepky těší stále větší oblibě. I když jsou ceny samolepek i některých jiných produktů reklamní agentury OffSign o něco vyšší než u konkurence, rozhodně se vyplatí si připlatit za vyšší kvalitu a delší životnost.