Představte se s pomocí vizitek!

Lidé, kteří se pravidelně scházejí se svými klienty nebo nějakým způsobem navazují nové pracovní příležitosti, by u sebe měli mít vždy vizitku. Není to sice povinnost, vždyť telefonní číslo nebo e-mail můžete napsat na kousek papíru, ale nevypadá to dvakrát profesionálně. A navíc papírek může dotyčný kdekoliv založit, kdežto vizitka je úhledná, pevná a tu si spíš lidé dají do peněženky nebo do kapsy.

Síla vizitek

Není to nic neobvyklého, že lidé disponují svými vlastními vizitkami. Na jednom v podstatě malém papírku máte v kostce všechny informace, které by o vás protějšek měl vědět. Objevuje se zde především vaše jméno a příjmení. Tím dotyčnému připomenete to, jak se jmenujete. Pod jménem se většinou skví vaše pracovní pozice a je tak hned jasno, co od vás okolí může očekávat. Zda jim zprostředkujete finanční poradenství, PR reklamu, uděláte s nimi rozhovor nebo jim prodáte dům.

Dále už jsou informace individuální. Rozhodně by na vizitce nemělo chybět telefonní číslo a to jak na mobil, tak na pevnou linku, pokud je možno zastihnout vás na obou místech. Dále je nezbytný e-mail a k němu, pokud máte, vaše webové stránky. Někdo ještě uvádí adresu, případně alespoň město, kde své služby může poskytovat.

Nechte si vytisknout vizitky

Pokud takovouto vizitku nemáte a potřebujete, pak je určitě dobré si je nechat vyrobit. S nimi vás nezaskočí, když vás někdo požádá o kontakt. Tisk vizitek online je velmi rychlý, jednoduchý a kvalitní způsob, jak si nechat připravit vizitky, které budou přesně podle vás a vašich představ.

Můžete si vybírat z přednastavených designů, vytvořit si svůj vlastní, nebo pokud již máte svůj vlastní design, můžete jej použít. Dále si také můžete vybrat, jak kvalitní vizitky budete mít, zda budou disponovat zahnutými rohy, kvalitním matným nebo lesklým papírem a podobně.