Párty stany jsou ideálním pomocníkem nejen pro soukromé oslavy

Pořádáte soukromou či firemní venkovní oslavu? Pak budou vaším nepostradatelným pomocníkem párty stany. Jejich obrovskou výhodou jsou široké možnosti využití. Lze jimi zastřešit rauty, oslavy, recepce, svatební hostiny, kongresy nebo předváděcí akce. Kromě exteriéru je lze využít i v interiéru. Kromě zastřešení nabízejí i velkou reklamní plochu, kterou lze využít pro reklamu nových produktů či společností.

Různé typy stanů

Stany na párty se vyrábějí v různých provedeních. Společnost Mitkoforevents nabízí stany nůžkové, jehlanové nebo DOME.

Nůžkové stany

Poskytují rychlé a ekonomické zastřešení jakékoli plochy. Díky stabilní hliníkové konstrukci disponují větší mechanickou odolností. Konstrukce navíc neobsahuje žádné volné díly, takže nemůže dojít k jejich ztrátě a znehodnocení funkčnosti stanu. Ve složeném stavu zabírají malý prostor, takže jsou snadno přemístitelné i velmi malá hmotnost je také nezanedbatelným hlediskem.

Další výhodou konstrukce je její výšková nastavitelnost. Na střechu a bočnice je použit silný a nepromokavý materiál.

Jehlanové stany

Disponují velmi moderním vzhledem a navíc velkou plochou pro reklamní potisk a jsou tak ideální volbou i pro velmi náročné klienty. Konstrukci tvoří silné ocelové stožáry, které se usazují na základny ukotvené na podlahu. Na stožáry se upíná nepromokavá střecha z polyesterové textilie.

DOME party stany

Pokud jste milovníky originalit, pak je tento typ stanu určen právě pro vás. Základ tvoří půdorys ve tvaru pětiúhelníku a stan má tvar kopule. Na střechu a stěny je použita silná, vodotěsná polyesterová látka.

Na koho se obrátit

Pokud sháníte atraktivní a nepřehlédnutelný párty stan, obraťte se na společnost MITKO for evens, která vám, díky celoplošnému digitálnímu tisku, vyrobí párty stan zdobený vám na míru. V nabídce naleznete jak párty stany v menším provedení (2×2 metry), tak i ty které pokryjí plochu o celkové rozloze 270 m².