Na co hledět při půjčení dodávky, nebo minibusu?

Služby založené na pronájmu dodávek jsou velmi populární. Pokud potřebujete převézt větší množství věcí, je to ideální volba. Stejně tak se hodí i ve chvíli, kdy potřebujete převézt větší množství lidí – to přijde vhod pronájem minibusu. Pokud jednu z těchto služeb plánujete využít, je dobré vědět, na co primárně hledět. Toto doporučujeme.

Typ a velikost vozu

Půjčovny mají obvykle poměrně bohatý vozový park, a tak je možné vybrat si z řady modelů. V případě minibusu by vás měl zajímat počet sedadel – zda odpovídá tomu, kolik lidí plánujete ve voze vézt. V případě klasické dodávky se zajímejte jak o vnitřní objem, tak samozřejmě i o délku a šířku – a to v případě větších břemen.

Výbava vozů

Hleďte i na to, co konkrétní automobil obsahuje. Jsou to věci, které by vám měly ulehčit cestu, nebo i ulehčit práci. O co konkrétně se může jednat? Je to například:

  • Dálniční známka
  • GPS navigace
  • Stěhovací set

Vše by samozřejmě mělo být k dispozici ideálně zdarma, bez příplatků. Pokud aktuálně hledáte půjčení dodávky Praha, můžete si být jisti, že tuto výbavu, a to v bezplatné podobě, najdete na webu Dodavky-express.cz.

Kvalita aut

Nejenom šíře vozového parku, ale také jeho kvalita. Je hned dvojice věcí, na které je ideální se zaměřit. Tou první je rok výroby auta. Zde platí jednoduchá úměra – čím je novější, tím je lepší. Dále nezapomeňte hledět také na jeho technický stav. Jak s ohledem na vizuální podobu, tak celkovou funkčnost celého auta.

Kilometrový nájezd

Plánujete spíše delší cestu? Potom je vhodné zajímat se o povolený kilometrový nájezd. Ten by měl odpovídat délce vaší trasy. Obvykle je možné si při objednávce určit, kolik máte v plánu najet, podle čehož se odvíjí také cena. U dlouhodobějších pronájmů nemusí být problémem ani neomezené nájezdy, kdy stav tachometru nebude při vašem příjezdu sledován.