Kvalitní úklidová technika ušetří čas i finance

Firemní prostory či prostory vaší prodejny je nutné pravidelně uklízet. Klíčová je samozřejmě specifikace daného prostoru, zda se jedná o prostory frekventovaně navštěvované, rozlehlé či neprakticky členěné. Pokud hledáte možnost kvalitního úklidu, který ušetří čas i finance, vsaďte na kvalitní úklidovou techniku.

Úklidová technika

Firemní, prodejní či výrobní prostory je nutné pravidelně čistit. Aby byly prostory opravdu kvalitně uklizeny, navíc rychle a s menší námahou, je dobrou volbou úklidová technika. Právě ta zvládá úklid provést precizně a bez velké námahy zaměstnance, který úklidovou techniku ovládá.

Vnitřní úklid

Pokud hledáte pomocníky pro vnitřní úklid, máte opravdu široký výběr z nabízené techniky. Zvolit můžete například podlahové mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, profesionální vysavače, univerzální mycí stroje, leštící stroje apod. Vybírat si také můžete zpravidla to, zda bude stroj obsluhován vsedě či ve stoje.

Scrubmaster

Skvělou volbou pro vnitřní úklid jsou scrubmastery, které mohou být v různých variantách pro obsluhu ve stoje a různých velikostech. Ta se odvíjí na základě toho, jak velký prostor potřebujete uklízet. Na základě toho si vyberete vhodný stroj. Menší scrubmastery jsou vhodnější pro menší prostory, do kterých se dobře vejdou. Diskový kartáč navíc zaručuje důkladné vyčištění i blízko krajů, čímž šetří pracovní čas. Větší scrubmastery zvládnou efektivní čištění větších ploch.

Venkovní technika

Mnoho firem však potřebuje také možnost venkovního úklidu. Jako venkovní úklidová technika se osvědčila značka multicar, výrobce kompaktních nosičů nástaveb a transportérů s dlouholetou tradicí. Multikáry jsou multifunkční užitková vozidla, která ocení mnohé firmy hledající prostředek venkovní úklidové techniky.