Hledáte, kdo půjčí své vlastní peníze, podívejte se kdo

Patříte i vy mezi lidi, kteří měli v minulosti problém s nějakou splátkou a nyní jsou v registru? V tom případě jistě máte problémy naleznout poskytovatele, kteří by vám ihned vyplatili půjčku a nevyžadovali mnoho složitých podmínek. Nebo vás rovnou nezamítli. Nejste v tom sami, v dnešní době dokonce nejste ani žádná výjimka. Jak si v takovém případě půjčit peníze, které by jste mohli případně i využít na splacení jiné půjčky. Nebo třeba i využili libovolně na cokoliv, co momentálně potřebujete? Podívejme se.

Nejdříve vždy od nebankovních firem

Nejdříve si vždy půjčujte od zavedených nebankovních firem. Mají rozumné úroky a jasné podmínky. A vždy je zkoušejte jako první i když se domníváte, že zde nemáte šanci. Máte, jen stačí hledat. Pár zamítnutých žádostí u velkých firem ještě neznamená, že vás zamítne naprosto každý. V nebankovním sektoru se nachází i mnoho malých hráčů, kteří nejsou natolik vybíraví a dokáží nabídnout osobní přístup a benevolenci. A zejména podmínky na míru každému žadateli.

Věděli jste například, že je zde i nebankovní společnost, která vám půjčí i pokud máte 6 exekucí? Ano, žadatel může mít 6 exekucí a tato firma jej stále schválí. Pro více informací se podívejte na článek Půjčky i v exekucích nabízejí až 70 000 Kč ihned – je zde detailně rozebráno, jak postupovat. A nachází se tam i konkrétní odkaz na danou firmu a i možnost odeslání žádosti. Příp. jejich telefonní číslo a emailová adresa. Dle vaší preference.

První vaše kroky by tak měly vždy směřovat k nebankovním firmám a vždy žádat u nich. Nejrychlejší cestou je si udělat kompletní porovnání. Pokud jste si ostatně přečetli výše zmíněný článek na daném webu, tak jste viděli, že tam nabízejí i porovnání ostatních společností. Pokud jej využijete, tak ihned zjistíte, kdo vám pomůže a kdo ne. A najde-li se jediný výsledek, je to vždy nejlepší cesta jak řešit finanční problémy. Ostatně danou firmu, která nabízí své produkty i v exekuci, jsme našli právě díky jejich porovnání. Které je zdarma a nevyžaduje ani registraci.

Pokud opravdu žádná firma nepomůže

Není vše ztraceno a stále jsou zde možnosti. V takovém případě již zůstávají soukromí poskytovatelé, kteří půjčí své vlastní peníze.

Nejlepším krokem je zde zkusit P2P půjčky – čtěte podrobnosti ve článku Půjčky od lidí, jak takové půjčování funguje?. Zde jsou detailně rozebrány možnosti přímého půjčování lidem od lidí. Jak to funguje? Stručně – výhodou jsou individuální podmínky, které si každý zájemce určí sám. Nevýhodou je doba vyplacení, která se obvykle pohybuje ve dnech až týdnech.

Poslední možností jsou půjčky od soukromníků a lidí, kteří nabízejí své vlastní peníze. Zde je třeba ovšem být velmi opatrný a nevěřit nikomu. Zejména pokud tito lidé chtějí peníze předem nebo vám účtují za své služby jakékoliv poplatky. Ve většině případů nikdy neuvidíte žádné půjčené peníze a ani svůj poplatek zpět.

Doporučení? Vyhnout se podobným nabídkám úplně. Nepůjčovat si menší částky od lidí, kteří půjčí své vlastní peníze. Ale půjčit si vysokou sumu a vyplatit všechny své dluhy. Podívejte se například na druhý odkaz (Půjčky od lidí), ve kterém se popisuje možnost, jak získat až 750 000 Kč. Takováto suma by vám mohla vyplatit všechny dluhy a poskytnout i nutné další finance. A nemuseli by jste riskovat s nabídkami, které slibují své vlastní peníze. Bylo by to mnohem rozumnější a jistější řešení.