Investujte peníze do samoobslužných automyček a nabídněte kvalitní mytí aut

Už dlouho přemýšlíte nad tím, jak zefektivnit služby Vaší provozovny a zaujala Vás nabídka společnosti BKF CarWash na moderní automyčky?

Proč podnikat právě s automyčkami BKF CarWash?

Díky samoobslužným automyčkám můžete rozšířit nabídku Vašich služeb, ale také přilákat nové klienty. Prodejem automyček se zabývá především společnost BKF CarWash. Automyčky si oblíbí nejen jejich majitelé, ale také klienti. Jsou totiž sázkou na jistotu, jak bez jakýchkoliv problémů umýt snadno a rychle služební i soukromý automobil a přitom zbytečně neutratit. Automyčky od společnosti BKF CarWash disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem a všechny do jednoho se postarají o důkladnou očistu motorového vozu.  Současný trh automyček disponuje opravdu pestrou nabídkou a vyznat se v ní je tvrdým oříškem i pro ty nejzkušenější. Vyplatí se proto rozhodnutí neuspěchat a důkladně promyslet, čeho vlastně chcete docílit nabízenou službou především v budoucnosti. Automyčky BKF CarWash jsou chytrým řešením, které dává možnost dalšího rozvíjení v podnikání.

Vhodné místo pro umístění samoobslužné automyčky

Prvním krokem, který budete muset učit před pořízením jakékoliv automyčky, je volba atraktivní lokality, kde bude automyčka stát. K výstavbě automyčky je třeba vhodné parcely. Pozemek určený k výstavbě by měl splňovat tři kritéria a to být nejen atraktivní, ale rovněž přiměřeně velký a měl by být vybaven inženýrskými sítěmi. Za atraktivní místo je považováno to, kde se pohybuje pravidelně nejvíce lidí. Takové místo můžete snadno najít u frekventované silnice. Za vhodnou lokalitu lze považovat také křižovatku, čerpací stanici, stanici LPG, obchodní centrum, supermarkety, obchody či diagnostické stanice apod. Objekt by měl být dobře viditelný a snadno dostupný. Na webovém portále společnosti BKF najdete podrobné informace o minimálních plochách pro výstavbu samoobslužných automyček v závislosti na počtu stanovišť a počtu vysavačů.