Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízející fondy a dluhopisy má velmi dobré recenze. Lidé rádi investují tam, kde si mohou na vlastní oči ověřit, co se s jejich penězi děje.

Zakladatel David Rusňák totiž v rámci investiční skupiny DRFG podporuje při svých investicích právě svůj region. Své peníze nevyvádí za hranice, vytváří pracovní místa, podporuje kulturní i sportovní akce a také všechny potřebné v rámci dobročinnosti. Navíc se lidé stále více od toho, aby nechali své peníze ležet v bance na účtu, snaží své finance investovat a zhodnotit. Díky tomu, že skupina lidí v DRFG a jejich činnost je opravdu viditelná, investují peníze tam, kde na ně vidí. Díky pozitivním recenzím se dá i spokojenost investorů jednoduše ověřit.

Nemovitosti v nemovitostním fondu DRFG

Nemovitostní fond byl založen s nemovitostmi v hodnotě 210 milionů korun v roce 2017. Během roku se rozšířil na nemovitosti v hodnotě 963 milionů korun. Letos to číslo bude zase mnohem vyšší. Do fondu byla zakoupena poliklinika ve Vyškově a taková nestátní zdravotnická zařízení jsou lákavá i do budoucna. Ve fondu jsou spravovány převážně retailové nemovitosti a spektrum je nutno rozšířit. Zajímavá je i nemovitost na náměstí Svobody 20 v Brně, která nabízí mix kancelářských a retailových prostor nebo retailový park v Kyjově s několika nájemníky.

Financování nemovitostního fondu DRFG

Nemovitostní fond DRFG byl založen v Lichtenštejnsku a bylo do něj významně inkorporováno české právo. Od začátku působení je velmi úspěšný, lidé jej dobře přijali a má dobré recenze. Česká národní banka umožnila zahraniční fond prodávat na území České republiky i retailovým zákazníkům včetně kvalifikovaných investorů. Maximální úvěrový limit má 50 %, má zřízeno zástavní právo a vše je transparentně zveřejněno v obchodním rejstříku. Je tam ale jen úvěr uvedený v první načerpané výši a nezohledňuje průběžné i mimořádné splátky bance.