Ekologická likvidace vozidla nemusí být vaší starostí. SbohemAUTO.cz se vás o vše zdarma postará

I když mohou mít lidé odtah i následnou ekologickou likvidaci zcela zdarma, stále lze na parkovištích, ulicích i soukromých pozemcích objevit spoustu vraků. Autovraky zabírají tolik potřebná parkovací místa a znečišťují životní prostředí. Ani o jedno z toho žádné město nestojí. Ekologická likvidace zdarma Praha je určena všem občanům v České republice a stačí k tomu jeden jednoduchý krok.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář

Na webu sbohemauto.cz je k dispozici jednoduchý poptávkový formulář, kde zadáte základní údaje nejen o sobě, ale také o vozidle, které chcete nechat ekologicky zlikvidovat. Následně vás kontaktuje operátor, který s vámi sjedná vám vyhovující termín odtahu. Na tento termín je nutné si připravit doklad totožnosti (případně plnou moc) a velký technický průkaz od vozidla.

Pokud operátorovi sdělíte základní informace o vozidle, sdělí vám orientační částku, kterou můžete za svůj autovrak získat. Nejen, že budete mít odtah a ekologickou likvidaci zcela zdarma, ale navíc můžete získat menší finanční obnos za použitelné součástky a materiál, který najde využití i v jiných odvětvích než je automobilový průmysl. Taková ekologická likvidace vozidla se vyplatí každému. Osvědčení o ekologické likvidaci vozidla obdržíte automaticky.

Jak probíhá ekologická likvidace vozidla prostřednictvím SbohemAUTO.cz

Společnost SbohemAUTO.cz provádí ekologickou likvidaci vozidel přesně podle zákona o odpadech č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění. O samotnou likvidaci se postarají akreditovaná střediska. Při procesu je auto rozebrané do posledního šroubečku. Nebezpečné materiály jsou odstraněny a předány k další odborné likvidaci, stejně jako všechny provozní kapaliny vozidla.

Ostatní části jsou vužity pro další zpracování a využití.