Čas na relaxaci

Nevíte, co s volným víkendem? Dopřejte si zaslouženou relaxaci daleko od každodenních starostí a užijte si krátkou dovolenou po boku Vaší drahé polovičky. Takový zážitek se může stát také jedním z originálních dárků pro páry.

Kam za romantikou?

Jen si to představte, o víkendu se octnete v malebném prostředí novogotického zámeckého hotelu Chateau St. Havel. Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází nedaleko rušného centra města Prahy, odkud to nebudete mít daleko ani do metropole České republiky ani na dálnici. Necháte se hýčkat luxusními wellness službami v sauně nebo whirlpool. Příjemnému dnu dodá pomyslnou třešničku na dortu výborné tříchodové menu pro dva. K romantické pocházce zve rozlehlý anglický park s několika rybníky v bezprostřední blízkosti zámku. Toto pohádkové prostředí dává možnost zapomenout na jakékoliv problémy, které Vás nějakým způsobem trápí.

Také dárkové poukazy poskytují pestré možnosti k volnočasovému vyžití

K dalším oblíbeným wellness zážitkům patří pivní koupel s masáží pro dva, luxusní romantika v Roll-Royce nebo čím dál tím populárnější eurovíkendy pro dva. Další tipy na originální dárky najdete zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/. Tyto zážitky mohou udělat radost jako dárek k narozeninám, k promocí nebo třeba jen tak. Na delikatesním degustačním menu si můžete pochutnat v Žižkovské věži, v Tančícím domě nebo třeba na pravém italském pětiposchoďovém degustačním menu v Praze. Jako originální dárek můžete věnovat rovněž univerzální dárkový poukaz. Obdarovaná osoba přitom může vybírat z jednoho i více zážitků. Součástí balíčku jsou relaxační pobyty, adrenalinové zážitky i možnost stát se na den televizním redaktorem.