Reklamní potisky – využijí je velké i malé firmy

Řešení potištění předmětu nebo věci, kterou poté někomu darujete nebo v rámci propagace nabídnete je běžné. Mít po ruce něco, co můžete dávat jako dárek, drobnou pozornost nebo využívat v rámci propagace se hodí velkým firmám, ale i těm menším. Co využít a pro jaké účely? Možná vás inspirují spokojení zákazníci.

Krabičky, které se líbí

Obalové materiály s potiskem se ukázaly jako správná volba i pro paní Marii, majitelku menší firmy, která vyrábí pro své zákazníky náramky. „Každý kousek náramku je jako mé dítě – ruční práce. Od výběru korálků, řešení komponentů až po poslední uzlík. Nechtěla jsem zákaznicím posílat své produkty pouze obyčejně v sáčku nebo pytlíčku. Krabičky s potiskem se mi zdály jako skvělý nápad. Na krabičku jsem si nechala vytisknout své logo, které mi navrhnul přímo grafik. Plus jsem k tomu přidala své kontaktní údaje, sociální sítě. Krabičky jsou různě velké, takže si můžu vybírat. Když někomu posílám více kousků nebo párové náramky, je to jednodušší. Zákaznice si krabičky velmi pochvalují, dokonce jim ani nevadí, že si za balné účtuji pár korun navíc“ popisuje paní Marie.

Hrníček s logem

Podobné zkušenosti má také pan Novák. Ten pro svou velkou firmu s autodíly řešil, jak zákazníky potěšit. „Drobný dárek, který by je potěšil a motivoval k dalšímu nákupu. Taky si pamatuji, kde mi kdo dal něco navíc, jako pozornost nebo dárek. Lidé jsou však různí, někdo pije kávu, jiný čaj, někdo má rád sladké, jiný ne. Musel jsem tedy řešit něco, co zákazníci používají denně, co nebude úplně mimo mísu nebo mimo můj obor. Hrnky s potiskem jsou skvělá volba. Zákazníci i obchodní partneři jsou nadšení. Pár těch, kteří u mě nakupují už roky, mi dokonce ukazovali, že si z něj ráno vychutnávají svou první kávu“ usmívá se spokojeně.