Jak zlepšit řízení projektů ve firmě?

Kolik zakázek máte za rok? Některé firmy jich mají jen několik, jiné jich mají stovky nebo tisíce. Řídíte je skutečně efektivně nebo zažíváte situace, kdy už nevíte, kde vám hlava stojí? Neefektivní řízení projektů znamená, že přicházíte o zisk a bráníte své firmě růst. Není v pořádku, že máte v zakázkách chaos a pokud taková situace nastane, je důležité ji co nejdříve vyřešit. Jedině tak můžete fungovat jako moderní firma.

Jak správně řídit projekty?

Správně řídit projekty znamená, že máte dokonalý přehled o každém z nich, víte, komu je přidělen, do kdy má být dokončen a v jakém je stavu. Neměla aby nastat situace, kdy budou někeří zaměstnanci přetížení a jiní bez práce. Musíte mít přehled i v platbách. Už víte, kdo vám za zakázky zaplatil a komu je potřeba se připomenout? Je třeba být v neustálém spojení se všemi zaměstnanci, sledovat jejich efektivitu, kvalitu práce i docházku. Máte nedostatek zakázek? Je potřeba více tlačit na propagaci. Máte nadbytek zakázek? Je potřeba vyřešit firemní kapacity, abyste je zvládali.

Někteří pracují jen se svým diářem, účetním programem a mobilním telefonem. Kvalitní manažer má dnes software, který obsahuje všechny potřebné nástroje na řízení firmy a umožní vše ovládat z jednoho místa. Jaký zvolit na projektové řízení – software?

Zvolte takový, abyste nemuseli používat více programů, ale vše zvládal jen jeden jediný. Nejlepším softwarem v češtině je AutoCRM. Nejlepší je proto, že obsahuje všechny potřebné funkce, které si můžete přizpůsobit podle vašeho podnikání. Získáte s ním přehled nad zakázkami, zaměstnanci, klienty, účetnictvím, propagací aj. Má jednoduché ovládání a postará se o to, abyste už neměli v ničem chaos, můžete s ním pohodlně plánovat a zajistit firmě, aby mohla neustále prosperovat. Víte o tom, že si ho můžete vyzkoušet zcela zdarma? Stačí navštívit portál AutoCRM.cz.