Krystaly na úlevu od bolesti všeho druhu

Chronická bolest se může stát jedním z ústředních bodů vašeho zájmu o krystaly. Ať již bojujete s rakovinou nebo jinou zákeřnou nemocí, zřejmě se uchýlíte i trochu jiným směrem, než tím striktně lékařským. Člověk totiž v životě potřebuje doufat a věřit, že bude lépe.

Dnes si představíme kameny, které ulevují od stresu, emoční bolesti, zlepšují imunitu a současně i spánek. Je důležité vyvážit všechny vaše systémy, abyste se cítili v rovnováze.

K tomuto cíli je zapotřebí, vybrat ty krystaly, které vás budou posilovat a vy se s nimi dokonale spojíte a ztotožníte.

Hematit

Hematit má vysoký obsah železa. Jedná se prakticky o přirozený magnet. Údajně udržuje náboj nervových buněk, což z něj činí ideální krystal pro úlevu od bolesti. Mezi další výhody patří regulace průtoku krve v těle. Hematit pomáhá při bolestech hlavy, vysokém krevním tlaku a anémii. Je také známý jako kámen proti stresu.

Nošení hematitu přináší mnoho výhod tělu i mysli. Každodenní nošení a uložení v noci pod polštář, nabízí způsob úlevy od bolesti a stresu.

Lapis Lazuli

Je parádní záležitostí pro získání síly mysli. Je také vynikající při úlevě od bolestí hlavy, těla, krku, migrény, vertiga a premenstruačního syndromu. Lapis lazuli je zvláště užitečný při okamžité úlevě od bolesti při nošení kdekoliv na vašem těle. Díky svým úžasným vibracím je prospěšný pro těžká onemocnění kostní dřeně, HIV, rakoviny a srdečních chorob. Na problémy s močovým systémem je zase vhodný nefrit.

Jak s kameny začít pracovat?

Nejprve je potřeba je očistit a dobít. Některému kamenu stačí oplach ve vodě a dobití na slunečním světle, jiný provádí i různé očistné rituály v podobě zapálení šalvěje. Stoupající kouř má za účinek očistu, ale je ještě potřeba učinit další krok – nechat kámen 4 hodiny na měsíčním světle. Tím se uvolní veškerá negativní energie. Přejeme vám hodně štěstí – https://www.magieprirody.cz/