Drony jsou hitem letošních Vánoc

Stále tápete nad vhodným dárkem pro kamaráda nebo syna? Zapomeňte na telefon, tablet nebo dárkový poukaz a pořiďte mu dron. Ten je hitem hlavně mezi muži a nejeden mladík po něm prahne. Pokud nevíte, jak se mezi drony vyznat, mrkněte na produkter.cz.

Porovnávejte rychle a bez stresu

Každý od svého dronu očekává něco jiného a má na něj jiné nároky. Na produkter.cz máte téměř všechny dostupné drony seřazené v přehledné tabulce. Kromě ceny tak můžete vidět, který dron má připojení na wi-fi, jaké má rozlišení videa, jestli má ovládání dálkové nebo aplikaci, jak dlouho vydrží letět či jeho váhu. Drony bez kamery jsou vhodným dárkem pro malého kluka. Zvládne s ním mnoho akrobatických kousků. Pro starší chlapíky to bez kamery nejde. To by je nejspíš ani nebavilo. Drony můžete zakoupit s kamerou vestavěnou nebo ji můžete instalovat na tzv. gimbal. Většina dostupných dronů kameru má a vy ji můžete snadno ovládat dálkovým ovládáním.

Grilujte i ve sněhu

A proč ne? Nadělte si pod stromeček kvalitní gril a na Silvestra uspořádejte zahradní párty. Tedy pokud nebude velká vánice. Se solárními lampami, které i hřejí budete za hvězdu. Netušíte, jaký gril vybrat? Na produkter.cz si můžete grily, které jsou běžně k dostání v obchodech, porovnat, v klidu popřemýšlet a vybrat ten nejlepší pro vás. Nemáte zahradu? Nevadí. Malé kontaktní grily můžete použít i na balkóně v bytovce nebo panelovém domě. Celým domem se bude linout vůně grilovaného jídla a vy vzbudíte závist a zvědavost u svých sousedů. Ke grilovaném jídlu patří dobrý dresing nebo dip. Udělejte si vlastní. Koukněte na produkter.cz na, kde můžete tyčové mixéry porovnat. Se správným tyčovým mixérem si umixujete nejjemnější dip nebo rajčatovou omáčku, která chuť všeho jídla podtrhne.